سه شنبه     13/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 288

image 2019 7 25 17 47 41 328 WcZ

به گزارش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ؛صبح امروز 98/5/3 شورای اداری استان خراسان جنوبی با حضور جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ، محمد صادق معتمدیان، استاندار،مجید پورعیسی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی  و سایر مدیران دستگاههای اجرایی استان تشکیل شد .

   رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مساله مساعدت در تسری فوق العاده برای کلیه شهرستانهای استان را اینگونه مطرح کرد: خراسان جنوبی جزو آن دسته استانهایی است که از حداقل‌های زیرساخت برخوردار نیست و جاذبه اقامت ندارد بنابراین اگر در این زمینه فوق العاده خاصی برای ماندگاری و نگهداشت نیروهای کارآمد درنظر گرفته شود، بسیار مفید خواهد بود.
مجید پورعیسی اظهار کرد :
 خوشبختانه امروزه در حوزه بهره وری تلاشهای خوبی صورت گرفته ولی لازم است سازمان امور استخدامی عنایت ویژه به نیروهای کارآمد و توانا داشته باشد تا از این ظرفیت در راستای رشد و توسعه استفاده شود.
وی افزود: یکی از اهداف دولت بحث دولت الکترونیک است که متاسفانه این استان در حد مطلوب بهره مند نیست اما پتانسیل آن را دارد.
پورعیسی با اشاره به افزایش رضایت مندی مردم، تصریح کرد: با توجه به اینکه این استان مردم قانعی دارد، اگر به عنوان استان پایلوت معرفی شویم، در این خصوص می‌توانیم درسطح کشور مطرح شویم.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی بیان کرد: علی رغم اینکه خراسان جنوبی به عنوان استانی محروم شناخته شده، اما نیروهایی با اندیشه‌های بزرگ دارد.اگر سازمان امور اداری و استخدامی نگاهی خاص به استان داشته باشد، زمینه برای رشد بیشترخراسان جنوبی فراهم میشود.

وی با بیان اینکه اگر وزارت خانه نگاه حمایتی و ویژه‌ای در توزیع سهمیه‌های استخدامی داشته باشد، کار آسان تر خواهد شد  تاکید کرد: لازم است به رشد و توسعه و بحث‌‌های عمرانی توجه مناسبی شود.