سه شنبه     01/مهر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 900

222

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ جلسه بررسی حقو ق و مزایای نیروهای شاغل در طرح های عمرانی  به ریاست مجید پورعیسی، رییس سازمان و با حضور حمید جهانشاهی،معاون هماهنگی برنامه و بودجه ، کوروش آموزگار،معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، محسن عباسی مدیر نظام فنی و اجرایی و نمایندگانی از دستگاههای اجرایی سه شنبه 98/4/25 در سالن شهید بهشتی سازمان برگزارگردید .

مباحث مطروحه :                                                                                       

در این جلسه دستگاههای اجرایی گزارشی از وضعیت نیروها و وظایف محوله به ایشان، مدت زمان همکاری، مدارک دانشگاهی افراد و میزان پرداختی به کارکنان مذکور به جلسه ارائه نمودند.

   پورعیسی رییس سازمان با اشاره به وضعیت تخصیص اعتبارات سال جاری، قوانین و دستورالعمل های بودجه خواستار رسیدگی به وضعیت استخدامی و معیشتی این پرسنل گردید و در این رابطه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای  اخذ سهمیه های استخدامی از جانب سازمان اداری استخدامی کشور به جلسه ارائه نمود.

مصوبات:

مقرر شد دستگاه های اجرایی از تمام ظرفیت ها در راستای تبدیل وضعیت نیروها استفاده نمایند و در خصوص سایر شیوه  های همکاری از جمله شرکتی و ... بازنگری و بررسی لازم صورت پذیرد.

مقرر شد نسبت به ترمیم حقوق و مزایای نیروهای طرح در سال جاری در قالب اسناد خزانه اسلامی و نقدینگی اقدام گردد.

مقرر شد ترتیبی اتخاذ گردد تا با توجه به دستورالعمل اجرای بودجه صرفا افراد مرتبط با طرح های عمرانی از محل این نوع قراردادها به کار گرفته شوند.

01111