یکشنبه     28/مهر/1398 
دسته: اخبار
بازدید: 159

IMG 2905

    موضوع نشست:

ـ دیدار با کارکنان سازمان

ـ ارائه گزارش توسط معاونین و مدیران

ـ تعیین اعضاء هیات مؤسس تعاونی مسکن

ـ تبیین اهداف و خط مشی سازمان      

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ مجید پورعیسی بامعاونین وکارکنان سازمان یکشنبه  98/4/16 در محل سالن شهید بهشتی، دیدار و گفتگو کرد.

مباحث مطروحه:

            پورعیسی با اشاره به مأموریت ابلاغی خود بیان داشت: با توجه به اهداف و مأموریت پیش بینی شده، وظیفه داریم به گونه ای عمل و مدیریت کنیم که این اهداف در اولویت قرار گیرند. وی تعامل سازنده با همه از جمله مدیریت عالی استان، سازمان ها و تشکل هایی که در راستای تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی کار می کنند و کمک به دستگاه های اجرایی در راستای رصد توسعه استان را از جمله اهداف سازمانی تشریح کرد. وی خاطرنشان کرد: باید مأموریت ها را بشناسیم و بدانیم جایگاه و پایگاه واقعی سازمان کجاست. رییس سازمان با اشاره بر نقش روابط عمومی ها بعنوان پیشانی دولت و تشکیلات که می بایست نقش بروز و ظهور دولت را پر رنگ کنند، تأکید کرد.

 در ادامه جلسه معاونین و مدیران سازمان گزارشی از فعالیت های هر حوزه را به اختصار ارائه کردند؛ کارکنان سازمان نیز به بیان مشکلات، پیشنهادات و نظرات خود پرداختند و راهکارهایی نیز به منظور حل مشکلات پیشنهاد دادند.

در پایان جلسه و پس از رأی گیری؛ هیات مؤسس تعاونی مسکن سازمان انتخاب شد و رییس سازمان بر تسریع اقدامات اولیه تأکید کرد.

 پیشنهادات:

مجید پورعیسی، رییس سازمان موارد زیر را پیشنهاد نمود:

ـ جهت تسریع امور و مشارکت همکاران مشکلات مطرح شده، در حد توان در همین جلسات مرتفع و نتیجه گیری حاصل شود واگر موردی نیاز به پیگیری داشته باشد در جلسه بعدی نتیجه اعلام شود.

ـ رییس سازمان به حوزه روابط عمومی پیشنهاد کرد ظرفیت های سازمان را بشناسد و ضمن استفاده از این ظرفیت ها شنونده پیشنهادات کارکنان سازمان باشد.

ـ وی تداوم برگزاری جلسات با کارکنان سازمان را به منظور مشارکت و ارتباط بهتر همکاران و پیگیری منافع فردی و سازمانی را درخواست نمود. 

IMG 2935

IMG 2943