سه شنبه     13/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 259

IMG 2303

موضوع دیدار : چارت سازمانی بیمه سلامت در شهرستانها

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ اربابی، مدیرکل بیمه سلامت استان با مجید پورعیسی، رییس سازمان دیدار و گفتگو کرد.

مباحث مطروحه:

         اربابی، مدیرکل بیمه سلامت استان ضمن تبریک انتصاب و آرزوی موفقیت برای مجید پورعیسی به معرفی بیرجند و استان از گذشته تا به امروز و ارایه گزارش کوتاهی از اداره کل بیمه سلامت استان و مشکلات موجود پرداخت. وی افزود در شهرستان ها ساختمان اداری نداریم و در پی تأسیس نمایندگی و اخد چارت سازمانی هستیم.

اربابی بیان داشت در شهر زیرکوه و خوسف  اداره تعریف شده نداریم و در شهرستان بشرویه و فردوس هم ادغامی هستند و در حال حاضر در دو شهرستان زیرکوه و خوسف با توجه به رایزنی های انجام شده، زمین تهیه شده است و مکاتبات برای اخذ اعتبار و شروع ساخت با مرکز انجام شده است، ولی یکی از مشکلات اصلی را چارت سازمانی دانست وگفت: تاکنون متأسفانه به نتیجه نرسیده ایم با اینکه با سازمان مرکزی در تهران مذاکرات خوبی انجام گرفته و آنها راه حل خوبی هم درمورد استفاده از پست های بلاتصدی سازمان ارائه کردند، که امیدواریم با پیگیری و مساعدت سازمان حل شود.

       مجید پورعیسی، رییس سازمان در همان جلسه طی تماس تلفنی با تهران موضوع را مطرح و پیگیری لازم را از شخص مربوطه انجام داد، سپس به معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دستور پیگیری فوری داد.

مصوبات:

مقرر شد در پی درخواست مدیرکل بیمه سلامت استان مبنی بر تکمیل چارت سازمانی در ادارات زیرمجموعه آن اداره کل و در شهرستان ها، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان به همراه نماینده بیمه سلامت صبح یکشنبه جهت پیگیری امور در تهران حضور داشته باشند و نتیجه را  فوراً به رییس سازمان منتقل کنند.