سه شنبه     01/مهر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 2358

معاون مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی که در جلسه کمیته نهادها و سازمان های ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر استان سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: انقلاب اسلامی از شعار عبور کرده وباید باعقلانیت و تدبیر به سمت تعالی انقلاب و رسیدن به اهداف و آرمان های بلند نظام گام برداشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی، عباسعلی بهاری گفت: اطلاع رسانی در حوزه اقدامات انجام شده توسط دستگاه های اجرایی نه تنها اکنون که از بدو انقلاب دچار ضعف هایی بوده که باید در جهت اصلاح این امور همه با هم حرکت کرده وبتوانیم گوشه ای از این نقصان را مرتفع نماییم.

وی افزود: در حال حاضر اقدامات زیادی در کشور و استان به انجام رسیده که آنطور که شایسته است اطلاع رسانی نمی شود، که این امر به عنوان یک نقطه ضعف مورد توجه دشمنان نظام و انقلاب قرار گرفته و دشمن انگشت روی این ضعف موجود گذاشته است. وی گفت: دهه فجر بهانه ای برای معرفی خدمات و برنامه های انجام شده دولت در حوزه های مختلف است که باید از تمام ظرفیت های اطلاع رسانی برای ارائه مطلوب ومناسب خدمات انجام شده در حوزه های مختلف استفاده کرد و مدیران روابط عمومی در دستگاه های اجرایی نقش بسیار مهمی در این زمینه بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه برجام یکی از توفیقات بسیار خوب دولت تدبیر وامید بوده است ادامه داد: در حال حاضر توجهی که از سوی برخی معاندین نظام در داخل و خارج از مرزهای کشور بر روی این موضوع صورت گرفته نشان دهنده تلاشی است که برخی افراد برای به چالش کشاندن دستاوردهای نظام و دولت به عنوان یکی از ارکان مهم نظام به انجام می رسانند. وی هدف اصلی دشمنان را ناکارآمد جلوه دادن نظام دانست و تصریح کرد: دستگاه های اجرایی می توانند با اطلاع رسانی دقیق و به موقع دشمنان را مایوس کرده ونقش آنان را کمرنگ کنند و مانع رسیدن دشمن به اهداف شوند.

وی بیان کرد: در ایام الله دهه فجر باید فضای ادارات بگونه ای باشد که مردم حماسه پیروزی انقلاب را لمس کرده و مراسم ها به صورت مردمی و عمومی برگزار شود.

وی ضمن تاکید بر حضور مدیران و مسئولین در مراسم مختلف دهه فجر گفت: برقراری ارتباط دوسویه بین مردم و مسئولان باید در این ایام بیش از پیش مورد توجه و تاکید قرار گیرد چرا که این امر موجب ایجاد اعتماد عمومی و تقویت انسجام اجتماعی خواهد بود.

 

[carousel source="directory: images/news/1395/10/tadbir" limit="11" title="no" title_link="no" intro_text="no" background="transparent"]