جمعه     09/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 208

IMG 2003

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ اقبالیان، رییس سازمان بسیج ادارات به همراه تقی زاده، مسئول پایگاه مقاومت حضرت مهدی (عج) سازمان با مجید پورعیسی دیدار و گفتگو کرد.

اقبالیان، رییس سازمان بسیج ادارات ضمن تبریک انتصاب به رییس سازمان به بیان مأموریتها و فعالیتهای سازمان بسیج ادارات پرداخت. وی با اشاره به این سازمان بعنوان یکی از اقشار 21گانه سپاه که در تمامی استانها مستقر است گفت:  ذیل این سازمان حوزه های بسیج کارمندی و پایگاههای بسیج مستقر در ادارات هستند.

وی گفت جلسات ماهیانه جداگانه با فرماندهان پایگاه ادارت و مدیران دستگاههای اجرایی برنامه ریزی شده و برنامه های فرهنگی اجتماعی در تمام طول سال به طور مرتب در حال انجام و برگزاری می باشد.

رییس سازمان بسیج ادارات ادامه داد: از آنجایی که اعتبار خاصی از سمت سپاه برای این سازمان در نظر گرفته نشده است و عموماً برای تأمین هزینه ها از دستگاه های اجرایی کمک گرفته می شود و با توجه به کمبود اعتبار در سال گذشته بسیاری از دستگاه ها نتوانسته اند برنامه های بسیج ادارات را اجرایی کنند که با توجه به شرایط موجود درخواست کمک و همراهی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را داریم.

تقی زاده، مسئول پایگاه بسیج حضرت مهدی(عج) سازمان گزارشی از برنامه های فرهنگی اجرا شده در سازمان ارائه و به تبیین اقداماتی که با استفاده از توان و ظرفیت پایگاه بسیج در پیشبرد اهداف سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مأموریت های سازمان بسیج ادارات می توان انجام داد، پرداخت.

مجید پورعیسی، رییس سازمان از اقبالیان درخواست نمود تمامی محدودیت ها و مشکلات سازمانها و انتظاراتی که از دستگاه ها دارند احصاء و به سازمان اعلام شود تا اعتبار مربوط به فعالیت ها و عملیات مورد نظر سازمان بسیج ادارات در موافقت نامه های جاری و عمرانی لحاظ گردد. وی تأکید کرد شهرستان ها نیز می توانند با دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان ها ارتباط مؤثر جهت رفع مشکلات داشته باشند.

پورعیسی از آمادگی سازمان جهت در اختیار گذاردن سالن اجتماعات سازمان به منظور برگزاری جلسات، سمینارها ، همایش ها و برگزاری دوره های مورد نظر سازمان بسیج ادارات خبر داد و پیشنهاد کرد: یک برنامه سالانه تدوین و به ادارات ارسال و به منظور پیگیری سریع تر و آسان تر " با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی" درج شود.

در پایان رییس سازمان بر همراهی،کمک و استفاده از ظرفیت ها و امکانات سازمان در حوزه های امور فرهنگی و تحکیم و تعالی باورهای دینی و انقلابی کارکنان با سازمان بسیج ادارات استان تأکید کرد.