یکشنبه     19/مرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 384

IMG 1847

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ بخشی پور مدیرکل اوقاف استان به همراه معاونین دستگاه با مجید پور عیسی، ریس سازمان، چهارشنبه 98/3/29  دیدار و گفت و گو کرد.

بخشی پور به شرح مختصری از شرایط اوقاف در استان و عملکرد دستگاه در ارتباط با اموال وقفی و پروژه های سرمایه گذاری شده در این حوزه پرداخت. وی در خصوص پروژه اسکان زائرین در شهرستان طبس که با کمک سرمایه دار خیر در حال انجام  است توضیحاتی را ارائه و از کمبود نیروی انسانی بعنوان یکی از مشکلات دستگاه نام برد.

پور عیسی، رییس سازمان ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص تأمین نیروی انسانی گفت:  جذب نیروی انسانی با تأیید سازمان اداری استخدامی کشور انجام می شود، اما در این خصوص مذاکره خواهیم کرد. وی خواستار ارائه گزارش کامل از وضعیت مساجد و اماکن متبرکه در سطح استان شد و پیشنهاداتی در زمینه سرمایه گذاری در مناطق روستایی و شهری با مسؤلیت اداره کل اوقاف و همکاری دستگاه های متولی در جهت ایجاد بستر اشتغال را مطرح کرد.

رییس سازمان از اختصاص  اعتباری به منظور کمک به احیا و تعمیر مساجد استان خبر داد و افزود: مسؤلیت انجام آن به اداره کل اوقاف محول خواهد شد. وی بر مشارکت دستگاه های اجرایی و خیرین را به منظور سرمایه گذاری تأکید کرد.