دوشنبه     12/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 281

IMG 1684

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ جرجانی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و معاونین شرکت، چهارشنبه 98/3/29  با مجید پورعیسی رییس سازمان دیدار و گفتگو کرد.

جرجانی ضمن معرفی واحد های صنعتی استان به بیان مشکلات و کمبودهای موجود برسر راه واحدهای صنعتی از جمله نبود زیر ساخت های مناسب پرداخت. وی به شهرک صنعتی خوسف و بلاتکلیفی واحدهای صنعتی واقع در آن به دلیل نبود بودجه و اعتبار کافی و عدم تأمین زیرساخت های لازم برای واحدهای صنعتی در آن اشاره کرد .

وی اظهار داشت: این واحدها با توجه به پتانسیل موجود و برآوردهای انجام شده می توانند در زمینه فراهم کردن اشتغال در استان مؤثر واقع شوند. جرجانی به تأمین مواد اولیه واحدها از منابع شهرستانی اشاره و افزود: با توجه سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی، سرمایه زیادی به وسیله آن ها به استان وارد خواهد شد که کل استان منتفع می گردد.

مدیرعامل شرکت شهرک ها پیشنهاد کرد؛ از بودجه استانی برای رونق شهرک صنعتی خوسف هزینه و کمک گرفته شود تا هرچه زودتر به نتیجه برسد. وی در زمینه احداث ناحیهIT و نرم افزار در اطراف بیرجند ضمن ارائه گزارشی از نحوه پیشرفت آن گفت: به منظور پیشرفت سریع تر پروژه خواستار کمک های سازمان مدیریت و برنامه ریزی در زمینه احداث ساختمان مرکزی این پروژه به منظور انجام فعالیتهای اداری تخصصی، هستیم.

پورعیسی ضمن تبادل نظر در مورد وضعیت وشرایط واحدها و شهرک های صعنتی در استان و کسب اطلاع از وضعیت هر شهرستان ، پیشنهاد کرد؛  جهت پیشبرد بهتر برخی پروژه ها با پارک علم و فناوری تفاهم نامه بسته شود. وی به جهت برطرف شدن مشکلات و پیشرفت واحدهای صنعتی استان قول مساعدت و همکاری داد.