سه شنبه     06/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 259

image 2019 6 18 7 33 6 917 HGu

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ جلسه جمعبندی سفر استاندار به شهرستان قاینات دوشنبه 98/3/27 با حضور رییس سازمان، معاونین استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی و شهرستانی برگزار شد.

محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: ۹۰ مصوبه در راستای توسعه شهرستان قاینات در زمینه های مختلف آموزشی، زیرساخت ها، تامین آب و مشکلات حوزه تولید ابلاغ که تعداد زیادی از آنها تا پایان سال جاری مهلت اجرایی دارند.

وی از نظارت کمیته‌ای در استان بر اجرای مصوبات ابراز امیدواری کرد که این مصوبات در مهلت قانونی اجرایی شود، وی بهره برداری از فاز نخست پروژه فولاد قاین در سال جاری و ایجاد اشتغال برای جوانان بومی منطقه را از مهمترین مصوبات سفر به شهرستان قاینات ذکر و اضافه کرد: فاز دوم این کارخانه تا پایان سال آینده به اتمام خواهد رسید که باید نیروهای این کارخانه به صورت بومی جذب شوند تا نقش مؤثری در تأمین اشتغال منطقه داشته باشد. مقام عالی دولت در استان در ادامه ضمن اشاره به مصوبات و وظایف دستگاههای اجرایی بر لازم الاجرا بودن مصوبات تأکید کرد.

مجید پورعیسی، رییس سازمان ضمن اشاره به ظرفیت های قانون بودجه سال 98 کل کشور و وضعیت کلی اعتبارات استان در سال جاری، بر هماهنگی بین دستگاهی و استفاده حداکثری از منابع تأکید نمود. وی استفاده از دهیاری ها و تجهیز بخشداری ها را جزو اولویت های استان برشمرد.

رییس سازمان بر پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهور و سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان و تلاش در جهت خلق منابع اعتباری جدید در استان تأکید نمود.

گفتنی است معاون هماهنگی برنامه و بودجه، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان نیز که در جلسه  حضور داشتند در خصوص منابع تأمین سفر و شرایط اجرایی و مشخصات پروژه های طرح شده در جلسه توضیحاتی را ارائه نمودند.

image 2019 6 18 7 33 6 766 D1y