دوشنبه     01/مهر/1398 
دسته: اخبار
بازدید: 137

455204050 403713

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، جلال الدین صادقی، رییس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی با مجید پورعیسی، رییس سازمان، شنبه 98/3/18  دیدار و گفتگو کرد. صادقی ضمن معرفی فعالیت های جهاد دانشگاهی در حوزه های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی بیان داشت: معاونت جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی  متناسب با مأموریتی که جهاد دانشگاهی کشور به آن واگذار کرد در سه محور گیاهان دارویی استراتژیک «عناب، زرشک و زعفران»، آسیب های اجتماعی و مدیریت شهری و روستایی فعالیت می کند.

وی ضمن معرفی حوزه آموزش های کوتاه مدت، آموزش های ضمن خدمت، آموزش عالی، مرکز آزمون و کالج زبان های خارجی گفت: در حوزه فرهنگی خبرگزاری های ایسنا، ایکنا، مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا)، سازمان دانشجویان، دفتر مطالعات فرهنگی و اجتماعی و فرهنگسرای ابن حسام فعالیت دارد.

رییس جهاد دانشگاهی استان با اشاره به کم بهره بودن استان و وابستگی پروسه اقتصادی روستایی به کشاورزی، از جمله گیاهان دارویی تصریح کرد: در این زمینه جهاد انشگاهی  مجتمع گیاهان دارویی را راه اندازی کرده است.

وی با اشاره به همایش ملی عناب در شهریور گفت: با برگزاری این همایش بدنبال معرفی عناب به ایران و نشر فرهنگ استفاده از آن هستیم.

مجید پورعیسی، رییس سازمان بیان کرد: از طرحهای مؤثر در پیشرفت و آبادانی استان حمایت می کنیم. 

455918978 300622