جمعه     16/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 353

IMG 12ئ80

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه معاونین دستگاه ، شنبه 98/3/11 با رییس سازمان دیدار و گفتگو کردند.

عباس رکنی، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب رییس سازمان به مجید پورعیسی؛ گزارشی از اقدامات و دستاوردهای اداره کل در سال 97 ارائه و افزود: سال گذشته یکی از سالهای بسیارپراهمیت به لحاظ عملکردی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.

وی ادامه داد: در اجرای برنامه ها و سیاست های فعال بازار کار، استان عملکرد قابل قبولی را در سطح کشور به خود اختصاص داده و همچنین در جذب اعتبارات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، جزو 5 استان برتر در کشور است.

رکنی، استان ارجحیت توسعه کیفی به جای توسعه کمی در تعریف تعهدات برای دستگاه های اجرایی را مهم و اساسی ارزیابی کرد و از رتبه قابل قبول و حداکثری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی که وزارت متبوع  مورد بررسی و پایش قرار داده است، خبر داد.

پورعیسی، رییس سازمان بیان کرد: تلاش بر این است تا تعادل و توازن میان سایر دستگاه های اجرایی از نظر امکانات بودجه ای فراهم شود.وی بر پیگیری مسائل و موضوعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قول مساعد داد.

 

IMG 1282