چهارشنبه     14/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 400

IMG1100031296

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مجید پورعیسی، رییس سازمان ضمن بازدید از دوازدهمین نمایشگاه قرآن کریم در غرفه خبرگزاری شبستان نیز حضور پیدا کرد. وی گفت: مسؤلان نمایشگاه قرآن باید از این فرصت استفاده کنند و مشکلات و آسیب‌های نمایشگاه امسال را احصاء کنند تا برای رفع اشکالات تصمیمات لازم اتخاذ شود.

وی در خصوص جامعه سالم گفت: جامعه ای که کتاب در آن حرف اول را بزند جامعه ای به دور از ناهنجاری های اجتماعی خواهد بود.

رئیس سازمان با اشاره به بازدید خود از کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان خاطرنشان کرد : افراد فعال در کانون های مساجد افرادی با خلاقیت بالا هستند که از منابع بصورت بهینه استفاده می کنند، لذا هر کمکی در توان داشته باشیم دریغ نخواهیم کرد.

وی با تأکید بر امکان کمک وزارتخانه در بخشی از اعتبارات و امکانات کانون‌های مساجد افزود: باید مصوباتی در استان وجود داشته باشد تا از کمک های دستگاه های اجرایی نیز بتوان استفاده نمود. پورعیسی  پیشنهاد داد کانون های مساجد از کمک های خیرین نیز استفاده کنند.

رئیس سازمان با بیان اینکه مهمترین اولویت استان راه آهن و اتصال راه های خراسان جنوبی به استانهای همجوار و مقوله آب است، گفت: با توجه به خشکسالی های چندین ساله در استان باید در کشاورزی از تکنولوژی های جدید استفاده کنیم چرا که کشاورزی سنتی دیگر زمانش گذشته است.