دوشنبه     12/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 452

image 2019 4 28 14 39 46 684 wrM

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، در پایان سفر استاندار به شهرستان فردوس جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان با حضور استاندار، رییس سازمان، نماینده مردم شهرستان، امام جمعه و مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

محمدصادق معتمدیان هدف از سفر به شهرستان های استان را بررسی پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان ها به منظور رفع موانع و مشکلات و خدمت رسانی به مردم بیان داشت.

وی از مدیران استانی حداقل 2سفر شهرستانی را درخواست کرد تا مردم راحت تر خواسته ها و مطالبات خود را منعکس کنند.

معتمدیان با اشاره به پروژه راه آهن فردوس و اتصال استان به شبکه ريلي كشورگفت: پروژه بزودي در سفر وزير راه، کلنگ زني خواهد شد.

 استاندار خراسان جنوبی، ظرفیت هاي گردشگري و معادن شهرستان فردوس را مثبت ارزيابي کرد و گفت: آمادگي داريم از محل اعتبارات صندوق توسعه ملي به توسعه معادن شهرستان فردوس کمك كنيم.

 وی یکي از اولويت‌هاي مهم استان را جذب اعتبارات ملي عنوان کرد و گفت: اگر بخواهيم پيشرفت و جهشي داشته باشيم نيازمند جذب اعتبارات ملي هستيم.

 استاندار خراسان جنوبی به تکمیل زنجيره شتر در استان اشاره کرد و گفت: اقليم ما آمادگي توسعه و تكميل زنجيره شتر را دارد و مردم ما نيز با فرهنگ آن آشنا هستند، توسعه و تكميل اين زنجيره مي تواند طي دو يا سه سال، زمينه توليد و اشتغال را فراهم كند.

در این جلسه به مشکلات پروژه های مختلف شهرستان اشاره و مدیران استانی و شهرستانی توضیحات لازم را ارائه نمودند.

محمد هادی آرین، رییس سازمان نیز توضیحاتی در خصوص اعتبارات پروژه های مطرح شده ارائه نمود و در پایان تصمیماتی در راستای رفع مشکلات اتخاذ گردید.