جمعه     16/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 338

سفر معاون امور علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور به استان

سفر معاون امور علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور به استان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ معاون امور علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور در بدو ورود مورد استقبال استاندار و رییس سازمان قرار گرفت. وی ضمن اشاره به مشکلاتي که در اين استان وجود دارد، گفت: آماده ايم تا براي اعتلاي استان و رفع مشكلات موجود گام هاي بزرگي برداريم.
نمکي، با اشار به تنگناها و مشكلاتي كه در استان خراسان جنوبي وجود دارد، گفت: اميد است بتوان بخشي از اين مشكلات را با توجه به ظرفيت هاي قانوني موجود در بودجه سال ۹۷ مرتفع نمود.
وی بررسی مسائل و مشکلات استان را از دیگر اهداف اين سفر برشمرد و خاطر نشان ساخت: استفاده از ظرفيت بودجه ۹۸ و نيز اصلاح برخي موارد که نياز به اصلاح دارد از ديگر برنامه هايي است که در اين سفر دنبال خواهد شد.
معاون علمی ، فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه کشور در سفر به استان از پروژه هاي دانشگاه صنعتي بيرجند، مرکزآب درماني سازمان بهزيستي، زندان مركزي بيرجند و پروژه هاي فني و حرفه اي ، دانشگاه علوم پزشكي بيرجند(بيمارستان هاي امام رضا(ع) رازي ، ايران مهر) ، بافت فرسوده بيرجند ، مجتمع فرزان و خانه فرهنگ بيرجند بازديد خواهد كرد.
برپایه این گزارش ، حضور در جلسه شورای برنامه ريزي و توسعه استان از ديگر برنامه هاي سفر ایشان به خواهد بود.