سه شنبه     01/بهمن/1398 
دسته: اخبار
بازدید: 301

 استاندار

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ صبح امروز مراسم تکریم و معارفه استاندار در محل استانداری  برگزار شد.

 استاندار خراسان جنوبی که در جلسه شورای اداری استان که با حضور معاون عمران و توسعه شهري و روستايي وزارت کشور برگزار شده بود سخن مي گفت با بيان اين مطلب، به ظرفيت هاي بي نظير معدني استان اشاره كرد و افزود: باتوجه به اين مهم ، خراسان جنوبي مي تواند به عنوان عسلويه معدني در شرق كشور مورد توجه قرار گيرد.
محمدصادق معتمديان، به سرمايه اجتماعي به عنوان يکي ديگر از ظرفيت هاي انساني استان اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: خراسان جنوبي با وجود فرهيختگان و علماي بزرگي همچون پدران چندين علم در ايران ، داراي جايگاه بسيار بالايي در حوزه هاي علمي و فرهنگي در كشور دارد.

مقام عالی دولت در استان، به تشریح ظرفیت هاي صنعتي، کشاورزي، معدني، گردشگري، مرزي و فرهنگي، اجتماعي استان پرداخت و يادآورشد: خراسان جنوبي با توجه به ظرفيت هاي معدني و صنعتي که دارد مي تواند به عنوان عسلويه معدني کشور شناخته شود.

معتمدیان، در پایان از نماینده معزز ولي فقيه در استان، کليه گروه هاي سياسي، رسانه ها، نمايندگان مردم در مجلس و تمامي آحاد مردم درخواست کرد در راستاي توسعه و پيشرفت همه جانبه استان مسئولين را از مشورت هاي خود بهره مند نمايند.