چهارشنبه     22/مرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 405

zbvfdsw

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ جلسه بررسی میزان جذب قسمتی از اعتبارات از محل اسناد خزانه اسلامي در سال جاري با حضور دستگاه هاي اجرايي استان و به رياست معاون هماهنگي امور عمراني استانداري و با حضور جهانشاهی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برگزار گرديد. 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبي ، هدف از برگزاري اين جلسه را بررسي ميزان جذب قسمتي از اعتبارات دستگاه هاي اجرايي از محل اسناد خزانه اسلامي در سال جاري دانست و تصريح کرد: دستگاه ها مي بايست با تدبير لازم اعتبارات را کامل جذب نمايند. 
علوي مقدم ، از سازمان مديربت و برنامه ريزي خواست تا مقوله آموزش انجمن صنفي پيمانکاران را دنبال نموده و با برگزاري سلسله نشست هاي بين دستگاه هاي اجرايي و انجمن صنفي پيمانکاران، مشكلات موجود را شناسايي و حل نمايند؛ كه اين موضوع مي تواند بسيار مهم و حائز اهميت باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبي ، در ادامه خاطر نشان ساخت : در بحث ساخت و ساز ها مي بايست پروانه گرفته شود،ضمن آنکه امکان اداره شهر بدون پرداخت هزينه هاي مديريت شهري وجود ندارد و از سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خواست موضوع صدور پروانه ها ضمن درج در موافقت نامه ها با جديت و قاطعيت پيگيري نمايد. 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبي ، از سازمان مديريت و برنامه ريزي خواست در مواردي که نياز به اصلاح موافقت نامه ها وجود دارد نسبت به اصلاح آن اقدام لازم صورت گيرد.
علوی مقدم، به گزارشات مختلف در خصوص مشکلات سامانه ستا اشاره کرد و افزود: در جلسه ای با حضور دستگاه های نظارتي استان و سازمان صنعت،معدن و تجارت، مشکلات اين سامانه بررسي خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبي ، به برگزاري نشست سران سه قوه اشاره کرد و افزود: اين مدل هم افزايي مثبت در فضاي کنوني کشور مي تواند به عنوان الگو در استان ما نيز دنبال گردد و با برگزاري سلسله نشست هاي مختلف مشكلات مردم بررسي و مرتفع گردد.
علوی مقدم، در پایان جذب اعتبارات توسط مدیر دستگاه مربوطه را وظيفه اي اخلاقي ، شرعي و قانوني دانست و تصريح کرد: امسال هيچ عذري در برگشت اعتبارات پذيرفتني نخواهد بود و دستگاه ها مي بايست تلاش نمايند صد درصد اعتباراتشان را جذب نمايند.