دوشنبه     22/مهر/1398 
دسته: اخبار
بازدید: 344

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ حمید جهانشاهی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان در جلسه کارگروه استاني هماهنگي، پشتيباني و نظارت بر برنامه هاي بسيج سازندگي استان حضور یافت.

 

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبي در این جلسه گفت: سازمان برنامه و بودجه در تقسيم اعتبارات به جاي تعريف پروژه هاي جديد، تکميل پروژ هاي گذشته را مد نظر قرار دهد.

، سيد مجتبي علوي مقدم با اشاره به اينکه دولت به تنهايي نمي تواند زمينه اشتغال را تقويت کند، تصريح كرد: همه بايد دست به دست هم داده و زمينه پيشرفت كشور و استان را فراهم كنيم، چرا كه دنياي استكبار تلاش زيادي را براي زمين گير كردن نظام اسلامي ما آغاز كرده است. وی، همگرایی و وحدت را تنها عامل برون رفت از مشکلات کنوني ذکر كرد و اظهار داشت: تمامي مديران و مسئولين بايد بدانند شرايط حاضر، شرايط عادي نيست و تنها با همگرايي مي توانيم از اين گذرگاه خطرناك عبور كنيم.

**بسیج سازندگی یک ظرفيت بي بديل و بدون ادعا براي توسعه است معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبي، در بخش ديگري از سخنان خود، تقويت روحيه تعامل بين مسئولين بخش هاي مختلف را مهم بر شمرد و گفت: استفاده از ظرفيت بسيج سازندگي حتما مورد توجه جدي قرار داشته باشد.

علوی مقدم، برگزاری اردوهای جهادي را تمرين اراده دانست و عنوان کرد: در گذشته و سالهاي اوليه انقلاب اين روحيه جهادي، در همکاران جهاد سازندگي نيز وجود داشت که امروز هم نيازمند همان روحيه و توان هستيم.

**تمامی فرمانداران و مدیران دستگاه ها دراردوهای جهادي شرکت کنند معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبي، در بخش ديگري از سخنان خود، با تاکيد بر اينکه بايد تمامي فرمانداران و مديران دستگاه ها در اردوهاي جهادي شرکت كنند، از مدير كل دفتر امور روستايي استانداري خواست بر روند مشاركت همه دستگاه ها در اردوهاي جهادي سطح استان نظارت داشته باشد.

وی، تقویت امید در بين مردم را مهمترين وظيفه مسئولين در حال حاضر دانست و ادامه داد :

بايد براي خدمت بيشتر و بهتر ضمن هم افزايي بيشتر؛ تمام توان خود را در کنار هم قرار دهيم تا مردم را نسبت به آينده اميدوار تر کنيم.