پنج شنبه     28/شهریور/1398 
دسته: اخبار
بازدید: 482

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ حمید جهانشاهی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان در جلسه ستاد هماهنگي و پيگيري مناسب سازي استان حضور یافت .

 

 

در این جلسه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: بهزيستي در کنار ساير دستگاه هاي متولي بايد موضوع آموزش در حوزه مناسب سازي را به عنوان يکي از مهمترين مولفه ها مورد توجه قرار دهد.

سيد مجتبي علوي مقدم، با بيان اينکه ناظرين و مهندسين نيز بايد در اين زمينه به طور جد ورود کنند، يادآورشد: دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري نيز آموزش شهردارهاي استان را در دستور كار آموزشي قرار دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی، شرکت دستگاه هاي عضو کارگروه را در جلسات ستاد مورد تاکيد جدي قرار داد و افزود: در صورتيكه دستگاهي متقاضي شركت در اين جلسات بود هيچ مانعي براي حضور و شركت آن دستگاه در جلسات مربوطه وجود ندارد. علوی مقدم، ضمن تاکید بر لزوم ارزیابي دستگاه هاي اجرايي استان در حوزه مناسب سازي ، گفت: ملاک ها و شاخص هاي اين ارزيابي يک بار ديگر بايد بر اساس فرمت هايي مشخص براي دستگاه هاي اجرايي ارسال و سپس گزارش گيري بر همان مبنا صورت گيرد. معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی، نظارت بر حسن اجراي قوانين و مقررات مناسب سازي در استان را مورد اشاره قرار داد و گفت: بهزيستي در کنار دستگاه هايي که قانون مشخص کرده كار نظارت بر حسن اجراي قوانين و آيين نامه هاي مربوطه را با جديت به انجام برسانند.

علوی مقدم به برگزاری اولین جشنواره هنرهاي تجسمي معلولان در مردادماه امسال در استان اشاره کرد و ادامه داد: همه دستگاه هاي اجرايي بايد بهزيستي را در زمينه برگزاري هرچه بهتر اين جشنواره ياري و کمک كنند تا استان خراسان جنوبي به شكل مناسبي به كشور معرفي شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی، خاطر نشان ساخت: در حاشيه اين جشنواره بايد نمايشگاه توانمندي هاي استان و نيز توانمندي هاي جامعه شريف مددجويان تحت پوشش بهزيستي به جهت معرفي توانمندي هاي استان و اين عزيزان به خوبي به نمايش گذاشته شود.