پنج شنبه     15/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 35

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛ مجید پورعیسی رییس سازمان در گفت گو با خبرنگار ایسنا گفت: باید زیرساخت‌های فکری، برنامه‌ریزی، زمان‌بندی، اعتباری و بودجه‌ای آن با ظرفیت‌های انسانی و اجرایی تلفیق شود تا بتوان به نتیجه مطلوب رسید.

 

2352980

متن کامل خبر به شرح ذیل است:

 

باید زیرساخت‌های فکری و باور جهش تولید ایجاد شود.

ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی گفت: بعد از اینکه تفکر جهش تولید زمینه‌ساز حرکت شد، باید زیرساخت‌های فکری، برنامه‌ریزی، زمان‌بندی، اعتباری و بودجه‌ای آن با ظرفیت‌های انسانی و اجرایی تلفیق شود تا بتوان به نتیجه مطلوب رسید.

مجید پورعیسی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: قبل از هر چیز مهم‌ترین زیرساخت برای تحقق شعار جهش تولید، به وجود آمدن تفکر جهش تولید، انگیزه جهش تولید و  باور تحقق پذیربودن جهش تولید و امید به انجام این شعار مهم و اساسی در سطح جامعه و به ویژه مسئولین، کارشناسان، برنامه‌ریزان و دست اندرکاران امور اجرایی است.

وی افزود: بعد از اینکه این تفکر زمینه‌ساز حرکت شد، باید زیرساخت‌های فکری، برنامه‌ریزی، زمان‌بندی، اعتباری و بودجه‌ای آن با ظرفیت‌های انسانی و اجرایی تلفیق شود تا بتوان به نتیجه مطلوب رسید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی با بیان اینکه تفکر و همچنین برنامه‌ریزی برای قدم گذاشتن در مسیرهای نرفته و پرهیز از مسیرهای تکراری بسیار مهم و اساسی هستند، افزود: آنچه مسلم است اینکه تحقق شعارهای مهمی که از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با شناخت و تسلط بالای کارشناسی روی حوزه‌های مختلف کشور مطرح می‌شوند، همیشه نیازمند حرکت‌های جمعی و گروهی و اقدامات منسجم تیمی در سطح ملی و منطقه‌ای هستند.

پورعیسی ادامه داد: به علت اینکه کار بزرگ و عظیمی می‌خواهد انجام شود قطعاً ظرفیت‌های بخش دولتی به تنهایی جوابگوی نیازها و اجرای برنامه‌ها نخواهد بود، کما اینکه در بخش‌های خصوصی استان، ظرفیت‌های بسیار بزرگ به همراه نیروی انسانی متفکر و هوشمند و خلاقی وجود دارد که باید حتماً از آن‌ها استفاده شود.

وی افزود: در شرایط فعلی که کشور با مشکلات اقتصادی مهم و تحریم‌های چندجانبه مواجه است، ظرفیت بخش خصوصی به شدت می‌تواند اثرگذار باشد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی بیان کرد: بخش خصوصی در خراسان جنوبی همواره توانمند و با ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل فراوان در صحنه حاضر بوده است و بار بزرگی از استان را در حوزه‌های اقتصادی، عمرانی، علم و فناوری، تولید، صنعت،  معدن، اشتغال زایی و سایر حوزه‌ها به دوش کشیده است.

لینک کوتاه 

https://www.isna.ir/news/99020603664/