پنج شنبه     15/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 47

پیام رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی به مناسبت هفته سلامت

 

IMG 8093

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛ مجید پورعیسی رییس سازمان در پیامی فرارسیدن هفته سلامت را به همه خدمتگزاران به مردم در این حوزه تبریک گفت و از تلاش های مجاهدانه و ارزشمند مدافعان سلامت قدردانی نمود.

 

images 3

در پیام رییس سازمان آمده است:

روزهای پر مشغله ای را پشت سر می گذاریم و در این زمان مقوله سلامت بیش از هر زمان دیگری مورد توجه جوامع بشری در تمام دنیا بوده است و گروه های مختلف جامعه برای دست یابی به آن به عنوان یکی از مهم ترین مولفه های زندگی انسانی و بنیان توسعه پایدار هر کشور، با یکدیگر همسو و همراه شده اند.

در این میان مدافعان سلامت هستند که برای دفاع از سلامت هموطنان خود غیورانه و جان برکف در میدان مبارزه با این بیماری تلاشی مثال زدنی و همتی کم نظیر دارند.

امیدواریم با اتحاد و همدلی و ضمن ارزش گذاری به جایگاه واقعی این سربازان و پرچمداران عرصه سلامت شاهد افزایش سطح سلامت مردم عزیزمان باشیم.

هفته سلامت فرصت مغتنمی است تا با بیان اهمیت و جایگاه بسیار مهم و سهم آن در تحقق توسعه پایدار، و با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی ها و دستاوردها در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم.
اینجانب ضمن ارج نهادن و قدردانی از تلاشهای ارزنده همه دست اندرکاران بخش سلامت و همه عزیزانی که در حفظ سلامت مردم نقش دارند، آغاز هفته سلامت را تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی، سعادت، سربلندی، بهروزی و توفیق روزافزون یکایک این عزیزان را مسئلت می نمایم.