دوشنبه     12/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 47

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛ فهرست‌بهاي پايه برخي رشته‌ها در سال ۱۳۹۹ ابلاغ شد.

 

فهرست بها99 300x300

 

ابلاغ  فهارس بهاي پايه در آخرين روز كاري در سال جاري ، كه مطابق سنوات  گذشته از سال ۱۳۹۳ به صورت منظم و پايدار ابلاغ و منتشر شده است، نشان دهنده استحكام و استواري نظام مديريتي كشور در اجرا و بهره برداري پروژه هاي توسعه اي كشور است.

به نقل از روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور؛ دكتر محمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور به استناد نظام فني و اجرايي كشور، ماده ۳۴ قانون احكام دائمي برنامه‌هاي توسعه و ماده ۲۳ قانون برنامه و بودجه ، فهرست‌ بهاي سال ۱۳۹۹ واحد پايه ۱۹رشته‌ (و ۴ رسته) صنعت احداث را از نوع گروه اول (لازم‌الاجرا) كه مباني آن به تصويب شوراي عالي فني رسيده است را  به دستگاه‌هاي اجرايي، مهندسان مشاور و پيمانكاران ابلاغ كرد تا براي برآورد هزينه كارهايي كه بعد از ابلاغ اين بخشنامه تهيه مي‌شوند، مورد استفاده قرار گيرد.
دكترمحمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور و رييس اين سازمان، فهارس بهاي واحد رسته  هاي ساختمان ، راه ، مهندسي آب و كشاورزي  سال ۱۳۹۹ ابلاغ كرد.
فهارس رشته هاي ابلاغي عبارتند از:
رشته آبياري و زهكشي
رشته شبكه جمع‌آوري و انتقال فاضلاب
 رشته بهره‌برداري و نگهداري تأسيسات آب شرب
 رشته شبكه توزيع آب
 رشته سدسازي
رشته نگهداري، تعمير روسازي و ابنيه خطوط راه آهن
رشته راه، راه‌آهن و باند فرودگاه
 رشته انتقال و توزيع آب روستايي
 رشته راهداري
رشته مرمت بناهاي تاريخي
رشته ساخت و ترميم قنات
رشته آبخيزداري و منابع طبيعي
 رشته تأسيسات برقي
 رشته آبياري
 رشته تأسيسات مكانيكي
 رشته چاه
رشته خطوط انتقال آب
رشته ترميم و بازسازي نوار حفاري
شايان ذكر است ، ابلاغ  فهارس بهاي پايه در آخرين روز كاري در سال جاري ، كه مطابق سنوات  گذشته از سال ۱۳۹۳ به صورت منظم و پايدار ابلاغ و منتشر شده است، نشان دهنده استحكام و استواري نظام مديريتي كشور در اجرا و بهره برداري پروژه هاي توسعه اي كشور است. 
براي مشاهده فهرست‌بهاي رشته‌هاي مذكور اينجا را كليك كنيد.