پنج شنبه     15/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 62

سازمان برنامه و بودجه در دومین روز سال وارد گود جهش تولید شد.

 

464015665 614936
 

با توجه به نامگذاری سال ۹۹ با عنوان «جهش تولید»، سازمان برنامه و بودجه در دومین روز سال وارد گود جهش تولید شد تا از دیدگاه سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی ۳۱ استان و دستگاه‌های ذیربط برای تدوین برنامه‌ای کارآمد بهره مند شود.

در پی تعیین سیاست جهش تولید به عنوان شعار سال 1399 و تاکید رهبر انقلاب بر نقش مهم سازمان برنامه‌ و بودجه در این امر، نخستین جلسه ستاد برنامه‌ریزی و راهبری «جهش تولید» امروز شنبه، به ریاست محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد؛ به منظور تدوین برنامه‌ای کارآمد در این راستا، به سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی ۳۱ استان و سایر دستگاه‌های ذیربط ابلاغ شود تا اولویت‌ها و راهکارهای پیشنهادی خود را به این ستاد اعلام کنند.

دومین جلسه ستاد برنامه‌ریزی و راهبری جهش تولید در سازمان برنامه و بودجه به ریاست دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و  دبیری حمید عصر فردا سوم فروردین نیز با دعوت از نمایندگان دستگاه هایی نظیر قوه مقننه، قوه قضاییه و سایر دستگاه‌های دولتی تشکیل خواهد شد.

رهبر انقلاب اسلامی به رسم هر سال در نخستین لحظات سال نو، در پیامی به عموم مردم ایران، با نام‌گذاری سال جدید با عنوان «جهش تولید»، مسیر حرکت یک‌ساله‌ کشور را مشخص و خطاب به دست‌اندرکاران تأکید کردند: جوری عمل کنید که با جهش تولید، تغییری محسوس در زندگی مردم به‌وجود آید.