چهارشنبه     22/مرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 156

 "یادداشت ویژه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی به مناسبت سال 1399"

 

pouresa

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛"مجید پورعیسی رییس سازمان به مناسبت سال 1399" یادداشتی منتشر نمود.

 

2523

 

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

ای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها * ای مدبر شب و روز * ای گرداننده سال و حالت ها *

 بگردان حال ما را به نیکوترین حال

بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان آیینه تمام نمای قدرت خداوندی می گردد.بهار و حیات دوباره زمین نشانه ای از قدرت و رحمت الهی است،بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است.
بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛ یعنی بهتر از همه دیروز ها، سبزی و طراوت را تلاوت کردن.
بیایید پنجره های دل را بگشائیم و اجازه دهیم قلب هایمان از نسیم پاکی، پیام دوستی، لطافت روح و زیبایی های خداوندی طبیعت پر شود‌‌ و آرزو کنیم که سال جدید برای ایران اسلامی پر از برکت و شادی و سلامتی باشد.

در لحظات پاک تحویل سال نو و آغاز بهار طبیعت خداوندی، با همدیگر، به منظور دوستی بیشتر، مهربانی زیادتر، همبستگی بهتر، منسجم تر و ایرانی آبادتر، زیباتر و شادتر دعا کنیم و بر دعای خویش اصرار ورزیم و در سال جدید به این دعاها عمل کنیم.

اينجانب فرا رسیدن فصل شادی بخش و نشاط آور بهار و آغاز سال 1399 هجري شمسي را به همه ملت ايران و بويژه همکاران سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی صميمانه تبريك و تهنیت عرض می نمایم و آرزو مي‌كنم تا با تلاش و كوشش بتوانیم به قله های رفیع موفقیت دست پیدا کنیم.

 

لب تان پر خنده، قلب تان از مهر آکنده، دولت تان پاینده و نوروز تان فرخنده باد

 

 

مجید پورعیسی

رییس سازمان