پنج شنبه     12/تیر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 95

c

 

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در پیامی،از پزشکان،پرستاران و کارکنان کادر درمانی خراسان جنوبی قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛مجید پورعیسی در پیامی از از پزشکان،پرستاران و کارکنان کادر درمانی استان به دلیل تلاش مضاعف در جهت پیشگیری،کنترل و مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد. 

pouresa

 

 مجید پورعیسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی، از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که این روزها در خط مقدم حفظ و حراست از سلامتی مردم در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا به طور شبانه روزی تلاش میکنند،از جان و زندگی خود می گذرند و برای درمان بیماران با وجود همه شرایط سخت و تهدیدها کوشش می کنند، تقدیر و تشکر کرد.

 

متن پیام به شرح ذیل است:

به نام خدای مهربان

 

پزشکان،پرستاران و کادر درمانی استان خراسان جنوبی؛در این روزهایی که با تمام وجود برای سلامتی مردمان این سرزمین تلاش و ایثار میکنید،این روزهایی که نه دستی به دوستی و نه آغوشی به گرمی نمی‌ تواند حتی برای عزیزترین عزیزان باز شود،در این روزهایی که همچون مسیح (ع) بی‌پروا دست شفا به‌ سوی بیماران دراز می ‌کنید و پذیرایشان هستید به قیمت جان!

بی گمان شما از سوی خداوند برگزیده‌ شده ‌اید برای همین روزهای سخت!برای برداشتن درد از دل دردمندان و پرستاری ‌شان تا پای جان! برای همین روزهای تنهایی و روزهایی که انسان در جستجوی رحمت الهی در زمین دست به آسمان است و امیدوار!

صبر و استقامتتان،پایداری و مقاومتتان،گذشت و فداکاری ‌تان در این روزهای سخت،هرگز فراموشمان نمی ‌شود؛امروز،روز سخت امتحان است و شما به فضل الهی و دعای خیر، از این امتحان الهی سربلند و سلامت بیرون خواهید آمد و انشاالله با همدلی،همراهی و ایمان این روزها را پشت سر خواهیم گذاشت.

 

 

مجید پورعیسی

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی