پنج شنبه     12/تیر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 85

unnamed 2

 

گواهي‌ نامه‌ هاي صلاحيت خدمات مشاوره و مديريت طرح و انفورماتيكي تا پايان تيرماه ۱۳۹۹ تمديد شد.

اين بخشنامه از سوي سيدجواد قانع فر رئيس امور نظام فني اجرايي، مشاورين و پيمانكاران سازمان برنامه و بودجه كشور ابلاغ شده است

سازمان برنامه و بودجه كشور به منظور حفظ سلامت جامعه و جلوگيري از انتشار بيماري و مراجعه حداقلي متقاضيان به  اين سازمان، اعتبار گواهي‌نامه‌هاي خدمات مشاوره و مديريت طرح انفوماتيكي را تا پايان تير ۱۳۹۹ تمديد كرد.

به نقل از مركز اطلاع‌رساني،روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور،به موجب اين خبر،اين تمديد مهلت شامل گواهي‌نامه صلاحيت خدمات مشاوره كه در سال ۱۳۹۸ منقضي شده يا در سه ماهه اول سال ۱۳۹۹ منقضي خواهد شد و نيز گواهي‌نامه صلاحيت خدمات مديريت طرح كه در سال ۱۳۹۸ منقضي شده يا در سه ماهه اول سال ۱۳۹۹ منقضي خواهد شد و همچنين گواهي‌نامه صلاحيت خدمات انفورماتيكي كه از تاريخ ۱‏/۱۰‏/۱۳۹۸ منقضي شده يا در سه ماهه اول سال ۱۳۹۹ منقضي مي‌شود، شامل خواهد شد.

 به موجب اين گزارش، بديهي است مبناي اعلام تاريخ اعتبار گواهي‌نامه، سامانه اطلاعات عوامل نظام فني و اجرايي كشور‏  يا مخفف آن ساجار به نشاني الكترونيكي‏ sajar.mporg.ir است.

اين بخشنامه از سوي سيدجواد قانع فر رئيس امور نظام فني اجرايي، مشاورين و پيمانكاران سازمان برنامه و بودجه كشور ابلاغ شده است.