پنج شنبه     12/تیر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 102

"یادداشت ویژه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی

به مناسبت میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت امیرالمومنین(ع) و روز پدر"

 

pouresa

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛"مجید پورعیسی رییس سازمان به مناسبت ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت امیر المومنین(ع) و روز پدر" یادداشتی منتشر نمود.

 

0879s

 

علی ای همای رحمت توچه آیتی خدا را

که به ما سوافکندی همه سایه هما را

 

میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت امیر المومنین (ع) و روز پدر تبریک و تهنیت باد

 

فرارسیدن ۱۳ رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع)بزرگمرد علم و عمل،مظهر شجاعت و انسانیت نوید بخش رحمت و برکت می باشد.

بدون شک امام علی(ع)بعنوان پرچمدار راستی و درستی و یار همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)،در گسترش معنویت و ارزش های الهی دین مبین اسلام، نقشی بزرگی ایفاء نموده است.

سیزده رجب زادروز امیر مومنان حضرت علی(علیه السلام)با تاسی از این پدر نمونه روز پدر نامیده شده است و شایسته‌ترین روز برای بزرگداشت مقام پدر و پاسداشت زحمات آنان است؛پدر،باغبان مهربان بوستان عطوفت و سکان دار کشتی زندگی در طوفان بلایا است.دستان مهربان پدر است که چون سنگری استوار در برابر ناملایمات می ایستد تا فانوس مهرورزی همیشه روشن بماند .

برخود لازم می دانم این روز فرخنده را صمیمانه به کلیه پرسنل گرامی بالاخص پدران فداکار سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی تبریک و شادباش عرض نموده و ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای این عزیزان،از تلاش بی وقفه و متعهدانه همه همکاران تشکر و قدردانی نمایم.

امید است با استعانت از حضرت حق(جل جلاله)و سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی امیر مومنان حضرت علی و ائمه اطهار(علیهم السلام)در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشید.

 

مجید پورعیسی 

رییس سازمان