نشست هم اندیشی به منظور تهیه برنامه مدون در راستای فعالیت هیات های ورزشی استان به ریاست پورعیسی،رییس سازمان تشکیل شد.

 

IMG 7685

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛پیش از ظهر چهارشنبه 30بهمن98 نشست هم اندیشی به منظور تهیه برنامه مدون در راستای فعالیت هیات های ورزشی "به صورت خاص هیات فوتبال" و حمایتهای لازم از آنها توسط دستگاههای اجرایی، با حضور پورعیسی رییس سازمان، عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان، امامی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای، جهانشاهی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان و قهوه چی رییس هیات فوتبال استان برگزار شد.

پورعیسی رییس سازمان با تاکید بر این نکته که ورزشکاران نباید دغدغه داشته باشند افزود: باید تدابیری اندیشیده شود که بتوان با سیاستگذاری درست مشکلات را مرتفع کرد.

رییس سازمان افزود: ورزش نقش بسیار اثر گذاری بر جامعه و سلامت افراد مخصوصا جوانان دارد.

عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تشکراز نگاه ویژه سازمان نسبت به این حوزه افزود:پتانسیل های ورزشی بالقوه بسیاری در استان وجود دارد که نیاز به حمایت و پشتیبانی لازم دارند.

در ادامه امامی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اظهار داشت:با توجه به امکانات و توان موجود آمادگی همکاری و پشتیبانی لازم از هیات فوتبال استان را داریم.

 

در پایان به پیشنهاد رییس سازمان مقرر شد:

  • اداره کل ورزش و جوانان اطلاعت جامع و کامل از هیات های ورزشی استان در اختیار معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان قرار دهد تا با توجه به توان، ظرفیت و نقاط ضعف هر هیات به طور جداگانه سیاستگذاری لازم انجام شود.
  • هر یک از دستگاههای اجرایی به عنوان حامی ازهیات ورزشی میتوانند کمک موثری در راه پیشرفت و توسعه ورزش استان محسوب شوند.
  • شرکت آب منطقه ای استان حمایت و پشتیبانی از هیات فوتبال را عهده دار شود.