دوشنبه     12/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 45

pouresa

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛"مجیدپورعیسی رییس سازمان"، در پیامی، پنجم اسفندماه، زادروز خواجه نصیرالدین طوسی و «روز مهندس» را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت.


rooz mohandes 1 2

پنجم اسفندماه سالروز تولد دانشمند و مهندس ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندسی گرامی باد.

 

پنجم اسفندماه،زادروز دانشمند و مهندس نامدار کشور،خواجه نصیرالدین طوسی و مناسبتی ارزشمند برای بزرگداشت جایگاه مهندسی استبدون شک،نامگذاری این روز به نام روز مهندس،در راستای توجه به نقش والا و ارزشمند تلاشگران این عرصه بوده است.

جایگاه رفیع مهندس ومهندسی در اندیشه و تاریخ ایران اسلامی یادآور ابتکار،آفرینش و خلاقیت و زمینه‌ساز رشد و محرک موتور پیشرفت کشور درطول اعصار بوده و است.

مهندسان تداعی کنندگان ابتکار،نوآوری و خلاقیت و زمینه‌ ساز رشد و محرک موتور پیشرفت کشور هستند و به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از توانمندی های خود در عرصه های علمی،جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری رسانند .

روز مهندس،فرصت مغتمی است تا از خدمات و دستاوردهای مهندسان،بویژه در ایجاد رفاه و پیشرفت های صنایع و آبادانی کشور،تقدیر و تجلیل نماییم.

 اینجانب ضمن تبریک " روز مهندس" به تمامی مهندسان پرتلاش بویژه همکاران شاغل در سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی درحوزه های مختلف از درگاه ایزدمنان سلامت و موفقیت  یکایک مهندسان عزیز را خواستارم.

 

مجید پور عیسی

رییس سازمان