دوشنبه     31/شهریور/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 296

 نشست هم اندیشی رییس سازمان با همکاران معاونت هماهنگی برنامه و بودجه در ماه جاری تشکیل شد.

صبح امروز دومین جلسه هم اندیشی مجید پور عیسی رییس سازمان با همکاران معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان با هدف ارائه گزارش توسط دبیران کمیته های برنامه ریزی شهرستانها برگزار شد.

 

IMG 7350

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ مجید پورعیسی رییس سازمان در این نشست ضمن تاکید بر استفاده کامل و جامع از منابع گفت: باید با شناخت کامل پتانسیل ها و توانمندی های هر شهرستان برای بهره برداری از منابع موجود برنامه ریزی کرد.

وی خطاب به دبیران اظهار داشت: باید سعی کنید با شناخت کامل و جامع، برنامه ریزی و تحلیل درست از شرایط و منابع موجود در شهرستانها رسیدن به شاخص های مد نظر محقق شود.

رییس سازمان تصریح کرد: باید به عنوان یک مشاور آگاه مسیر پیشرفت و توسعه شهرستان را محیا نموده و سطح سرمایه گذاری در هر شهرستان را افزایش دهید.

وی از دبیران خواست، تا با هماهنگی و تعامل هرچه بیشتر با فرمانداران اولویت های موجود در هرشهرستان را شناسایی و برنامه ریزی بلند مدت داشته باشند.

پورعیسی متذکر شد: یکی از راههای پیشرفت ایجاد و شناسایی منابع جدید میباشد.

وی پیشنهاد کرد:

باید یکی از اولویتها شناسایی پروژه های رها شده و تکمیل آنها باشد. و با همکاری، هم افزایی و ارتباط موثر با شهرداریها بتوانید مشکلات بدون چارچوب شهری را شناسایی و آنها را  مرتفع کنید.

در این نشست پس از ارائه گزارش و پیشنهادات و راهکارها توسط هریک از دبیران به دستور رییس سازمان مقرر شد:

IMG 7347

 

IMG 7346