پنج شنبه     03/مهر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 243

 ششمین جلسه عمومی سازمان به ریاست مجید پورعیسی برگزار شد.

 

IMG 7221

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛ ششمین جلسه عمومی سازمان روز پنجشنبه 26 دی 98 با حضور رئیس، معاونین، مدیران و کارشناسان سازمان با موضوع "شفاف سازی عملکرد حوزه های کاری و نیز دومین نشست علمی کارکنان" در محل سالن اجتماعات شهید بهشتی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مجید پور عیسی رئیس سازمان، ضمن تسلیت ایام فاطمیه، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ، در مورد اهمیت شفاف سازی عملکرد حوزه های کاری سازمان به منظور عدم تاخیر در انجام اموری که از کارکنان انتظار می رود، مطالبی عنوان نمود.

در ادامه مهدی فاطمی به بحث و ارائه در مورد مفهوم توسعه پرداخت.
سپس عباسی مدیر فنی و اجرایی سازمان نیز ضمن اشاره به تجربیات شکست خورده طرحهای هدف گذاری شده برای بافتهای فرسوده شهری، فراهم شدن زیرساختهای اولیه خوب را در اجرای موفق پروژه های موثر دانست.
جهانشاهی معاون هماهنگی برنامه و بودجه با بیان این که اعتبارات قابل توجهی به استان تزریق شده است، به شرح عملکرد حوزه کاری خود پرداخته و اذعان داشت مصوبات سفر استاندار به شهرستانها پیگیری شده و همه آنچه بر عهده سازمان بوده محقق شده است.

لطفی معاون آمار و اطلاعات نیز خبر داد سرشماری نفوس و مسکن در سال 1400 نه به صورت سنتی بلکه به صورت ترکیبی انجام خواهد شد...

 

IMG 7223

 

IMG 7226

 

IMG 7225