پنج شنبه     26/تیر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 195

هم اکنون در جلسه بررسی سند توسعه میان مدت شهرستان درمیان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی اظهار داشت:

 

IMG 20200125 WA0009

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛جلسه بررسی سند توسعه شهرستان درمیان به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار و با حضور مجید پورعیسی رییس سازمان، مدیران کل حوزه ستادی، مدیران کل دستگاه های اجرایی، فرماندار و مدیران شهرستان درمیان در حال برگزاری است.

 

مجید پورعیسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی،در جلسه بررسی سند توسعه شهرستان درمیان در مورد اعتبارات حوزه آبخیز داری توضیحاتی ارائه کرد.

وی افزود: برای این حوزه اعتبارات استانی تعلق گرفته است و مساعدت لازم در این زمینه انجام خواهد شد.

پور عیسی ادامه داد:لازم است شهرداران چانه زنی با هلدینگ های بنیاد مستضعفان برای اجرای برنامه ها و طرح ها را داشته باشند.

 

شایان ذکر است؛ در این نشست شاخص‌های توسعه یافتگی شهرستان درمیان نسبت به شاخص کشوری و استانی ارزیابی و مدیران مربوطه گزارش اقدامات انجام گرفته در حوزه عمرانی و زیرساختی و اقتصادی و اشتغال را ارائه می‌دهند بخش نخست این نشست در حوزه زیرساختی و عمرانی با ارائه آمارهایی از سوی جهادکشاورزی نوسازی مدارس، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منابع طبیعی آب شهری و روستایی راهداری شهرداری ها ارتباطات و زیرساخت ورزش و جوانان گاز ارائه شد و بخش دوم آن در حوزه اقتصادی و اشتغال اکنون در حال برگزاری است.