چهارشنبه     30/بهمن/1398 
دسته: اخبار
بازدید: 34

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛مصطفی بهی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات با "مجید پورعیسی،رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان"دیدار و گفتگو کرد.

 

IMG 6970

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی  استان گفت: الکترونیکی سازی خدمات دستگاه های اجرایی افزایش رضایتمندی مردم را در بردارد.

مصطفی بهی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت ارتباطی استان استان عنوان کرد: این اداره کل برای توسعه ارتباطات در سطح استان برنامه های ویژه ای دارد که احداث  87 ایستگاه تلفن همراه  جهت برقراری این سرویس در 138 روستا، ارتقاء تکنولوژی 101ایستگاه تلفن همراه از نسل دو به نسل سه یا چهار که بیش از 100 روستا را تحت پوشش قرار می دهند و توسعه مسیر فیبر نوری روستایی استان به میزان 228 کیلومتر با هدف تامین زیرساخت سرویس های ارتباطی روستایی از مهمترین این پروژه هاست.

دبیرکارگروه توسعه دولت الکترونیکی استان در این دیدار با اشاره به ساختار جدید کارگروه توسعه دولت الکترونیکی و تعیین رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به عنوان نائب رئیس این کارگروه خواستار همکاری این سازمان جهت برنامه ریزی در انجام موارد مرتبط با کارگروه شد.

"مجید پورعیسی رییس سازمان"در این جلسه اظهار داشت:باید از جوانان فعال در حوزه کسب و کارهای اینترنتی و استارت آپی حمایت لازم انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه مکانیزاسیون سرویس ها و خدمات، سطح رفاه و آسایش مردم را افزایش میدهد،افزود باید تا حد توان مقدمات دسترسی آسان شهروندان به خدمات الکترونیک و تسریع در انجام استعلامات مورد نیاز شان فراهم شود.

بر اساس این گزارش رییس سازمان، ضمن تاکید بر تسریع ادامه روند امورات مربوط به کارگروه دولت الکترونیکی استان، در خصوص هر نوع همکاری و تعامل در این حوزه اعلام آمادگی کرد.

 

IMG 6975