دوشنبه     31/شهریور/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 223

گزارش تکمیلی خبر30دی

 

جلسه ای با هدف بررسی نحوه واگذاری ساختمان مازاد جهاد کشاورزی در شهرستان قاینات برای استفاده شرکتهای دانش بنیان، به ریاست مجید پورعیسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی و با حضور ناصری رییس پارک علم و فناوری استان، نمایندگان جهاد کشاورزی و فرمانداری قائن در محل دفتر رییس سازمانن برگزارشد.

 

IMG 7280

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛این نشست بمنظور استفاده از ساختمان مازاد جهاد کشاورزی استان در شهرستان قاینات برای استفاده شرکتهای دانش بنیان تحت پوشش پارک علم و فناوری در آن شهرستان صورت پذیرفت.

پور عیسی رییس سازمان، فعالیت شرکتهای دانش بینان را یکی از محورهای مهم در ایجاد ارزش افزوده در فعالیت های اقتصادی بیان و تاکید کرد:باید بستر و مکان فعالیت برای جوانان فراهم گردد.

در ادامه جلسه ناصری رئیس پارک علم و فناوری استان با اشاره به وجود تعداد زیاد شرکت های دانش بینان در شهرستان و نیاز به مکان  استقرار برای فعالیت شرکتها و فراهم شدن امکان حمایت از این شرکتها  خواستار مساعدت و همکاری سازمان جهاد کشاورزی برای فعالیت های دانش بنیان در ساختمان های متعلق به جهاد کشاورزی شهرستان گردید.

در این جلسه معاون جهاد کشاورزی و نماینده فرمانداری شهرستان قائنات نیز اقدامات صورت گرفته درخصوص نحوه و فرایند واگذاری ساختمان مذکور را مطرح کردند.

در پایان مقرر شد:

فرمانداری شهرستان قاینات  با همکاری سازمان جهاد کشاورزی پیگیری لازم برای فراهم نمودن مکان مناسب جهت استقرار تشکل های بخش کشاورزی که درحال حاضر در ساختمان مذکور فعالیت می کنند ، را پس از واگذاری ساختمان مذکور به پارک،فراهم آورند .