چهارشنبه     22/مرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 1909

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی به گزارش روابط عمومی سازمان ؛ مهندس آرین رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی در مراسم افتتاحيه دوره آموزشي مهارت هاي ارتباطي مديران استان حضور یافت .

 

 

در این مراسم معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبي گفت: در دنيايي که هر لحظه اطلاعات در حال نو شدن است بايد به علم روز مجهز بود و از دانايي و آگاهي غفلت نکرد.

بي بي عصمت سرفرازي با بيان اينکه خلاقيت و نوآوري در گرو افزايش دانايي مهارت است، گفت: مديران بايد علاوه بر اينکه خود اهتمام جدي به موضوع آموزش دارند در جهت توانمند سازي كاركنان و پرسنل خود نيز اقدام و برنامه ريزي كنند.

وی توانمند سازی کارکنان را به برگزاری چند دوره آموزشي صرف ندانست و افزود: بايد تلاش کنيم تا سازمان هاي ما سازمان هايي يادگيرنده باشند و در راستاي ارتقاي سطح دانايي خود كه منجر به افزايش توانايي مي شود حركت كنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، اثر بخشي و اثر گذاري سازمان را منوط به افزايش مهارت هاي عمومي و تخصصي مديران دانست و يادآور شد: افزايش مهارت و آموزش موجب مي شود تا روند تصميم سازي و تصميم گيري در سازمان ها محقق شده و به نتايج بهتري منجر شود.

سرفرازی، ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه با همکاری سازمان ها و دستگاههای اجرايي بايد در راستاي دوره هاي آموزشي تخصصي متناسب با نياز و مأموريت ها و رسالت هاي سازمان ها اقدام کنند تا اثر بخشي دوره هاي آموزشي نيز افزايش يابد.

این گزارش حاکیست؛ دوره آموزشی مهارت هاي ارتباطي ويژه مديران دستگاههاي اجرايي استان با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعي از مديران ستادي و استاني به مدت ۶ ساعت در محل هتل سپهر بيرجند برگزار شد.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی