سه شنبه     13/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 112

وحدانی نیا معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی، با رییس سازمان دیدار کرد.

 

IMG 7267

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛ صبح امروز وحدانی نیا معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، در طی دیداری با مجید پور عیسی رییس سازمان گفت و گو کرد.

وحدانی نیا در این دیدار ضمن بیان پاره ای گزارشات به بیان برنامه های آتی این معاونت پرداخت. وی عنوان کرد: یکی از مهم ترین برنامه های پیشرو آموزشهای قبل، حین و بعد از ازدواج جوانان استان میباشد که برنامه ریزی در این رابطه انجام شده است.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تصریح کرد: پیشنهاداتی در این حوزه و در رابطه با پوشش بهتر جامعه هدفمان داریم که نیاز به همراهی و همکاری سازمان مدیریت وجود دارد.

مجید پور عیسی با تاکید بر این نکته که باید تمامی پیشنهادات قابلیت اجرایی داشته باشند گفت: اجرای برنامه های کاربردی باعث افزوایش سطح رضایتمندی در جامعه میشود. وی افزود باید تلاش کرد ناهنجاری های موجود در جامعه کاهش و یا اصلاح شوند.

وی با ذکر این نکته که سازمان در راه توسعه و منافع استان همیشه پای کار بوده است افزود کارشناسان ما در حوزه های مختلف آمادگی برای انجام فعالیتهای موثر و مفید را دارند.

مجید پور عیسی تصریح کرد در زمینه آموزش، سازمان توانایی و پتانسیل همکاری و برگزاری دوره های مورد نظر را دارد.

رییس سازمان پیشنهاد کرد: 

با تاکید بر تعامل دوسویه دادگستری استان با دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان جهت رفع مسائل و مشکلات آن حوزه از مسیر کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی ذیل شورا و گروههای کاری زیرمجموعه کارگروه اقدامات لازم توسط زربان کارشناس سازمان انجام پذیرد.

تدوین برنامه عملیاتی سال 99  ان حوزه و تعمیم آن به کلیه شهرستانهای استان و بهره گرفتن از ظرفیت کمیته برنامه ریزی شهرستانها جهت رفع مسائل و مشکلات اجتماعی فرهنگی شهرستانها از طریق تعامل دوسویه با دبیران کمیته برنامه ریزی شهرستانها و دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان الزامی باشد. 

ارائه اولویت های پژوهشی جهت طرح در کارگروه آموزش، پژوهش فن آوری و نوآوری استان انجام شود.

 

IMG 7266