پنج شنبه     19/تیر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 192

جلسه ی هماهنگی،تشریح و تعیین وظایف دستگاههای اجرایی در سند کوتاه مدت بخش درح،شهرستان سربیشه با حضور رییس سازمان تشکیل شد.

 

IMG 20191229 080632 042

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ شنبه 7 درماه 98 جلسه ی هماهنگی، تشریح و تعیین وظایف دستگاههای اجرایی در سند کوتاه مدت بخش درح،شهرستان سربیشه به ریاست معتمدیان استاندار و با حضور مجید پور عیسی رییس سازمان و سایر مدیران و نمایندگان دستگاههای ذیربط برگزار شد.

در این جلسه شاخص های بخش های مختلف اقتصادی و پروژه های پیشنهادی دستگاه های اجرایی برای ارتقاء شاخص ها به منظور دستیابی به متوسط کشوری این شاخص ها تا پایان برنامه ششم توسعه مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

معتمدیان با اشاره به این که درح با وجود استعدادهای فراوانی که دارد، از محروم ترین مناطق کشور است، گفت: با استفاده از ظرفیت های موجود، می توانیم ضمن ایجاد اشتغال پایدار به ماندگاری مردم در منطقه کمک کنیم.

وی تصریح نمود: ایجاد زیرساخت های لازم و توجه به مسایل رفاهی مردم از مهمترین اهدافی است که در سند توسعه درح دنبال می شود.

در نهایت مقرر شد دستگاه های اجرایی با رویکرد بهبود اشتغال و سطح درآمد منطقه بازنگری دوباره در پروژه های پیشنهادی به عمل آورند و نتیجه را حداکثر تا پایان هفته به معاونت عمرانی استانداری اعلام نمایند.

شایان ذکر است: پانزدهم مهرماه و در جریان برگزاری مراسم روز ملی روستا و عشایر، استانداری خراسان جنوبی برای رفع محرومیت از 4 بخش محروم استان، تفاهم نامه هایی را با 4 دستگاه معین به امضاء رساند که یکی از آن ها تفاهم‌نامه ای بود که در راستای رفع محرومیت و ایجاد شاخص های توسعه در بخش درح با کمیته امداد امام خمینی (ره) امضاء شد.

 

IMG 20191229 080643 021