پنج شنبه     15/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 1715

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان جنوبی

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه آموزش های فنی و حرفه ای نقش مهمی در اشتغال جوانان دارد گفت: آموزش های فنی و حرفه ای مسیر پیشرفت جوانان را فراهم می کند.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس آرین رئیس سازمان در بازدید از هجدهمین مرحله مسابقات ملی مهارت اظهار داشت: آن چیزی که می تواند در هر رشته و شغل موثر باشد آموزش هایی است که وجود دارد. وی افزود: بنابراین آموزش فنی و حرفه ای با توجه به امکانات آموزشی که دارد می تواند نقش بسیار مهمی را در اشتغال زایی ایفا کند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان جنوبی بیان کرد: پتانسیل هایی که در آموزش فنی و حرفه ای وجود دارد و آموزش هایی که ارائه می شود نشان می دهد که تاکنون آموزش فنی و حرفه ای بسیار خوب عمل کرده است.

آرین تصریح کرد: امسال سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است بنابراین همه ما باید در این راستا تلاش کنیم و آموزش فنی و حرفه ای می تواند نقش موثری در این زمینه داشته باشد. وی خاطرنشان کرد: خدمات و آموزش هایی که در این سازمان ارائه می شود به عنوان یکی از راهکارهای مهم در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است. رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان جنوبی یادآور شد: افرادی که در کلاس های آموزش فنی و حرفه ای شرکت می کنند پتانسیل یابی می شوند و آموزش های لازم را فرا می گیرند.

آرین اظهار داشت: همچنین آموزش هایی که به افراد ارائه می شود مسیر پیشرفت آنان را هموار می کند و می تواند در آینده شغلی آنان بسیار موثر باشد.

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان جنوبی

 

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان جنوبی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان جنوبی