سه شنبه     13/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 149

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ بزرگداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه فرهنگیان واحدبرادران بیرجند صبح امروز با حضور مجید پور عیسی رییس سازمان  و دبیر ستاد پژوهش استان برگزار شد.

 

image 2019 12 17 8 58 42 213 jq9

 

مجید پور عیسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی در این مراسم گفت: حضور در این محیط‌ها و مراسم ها به ما می آموزد که در حوزه‌ی کاری،مدیریتی،برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری باید همه جوانب را در نظر داشته باشیم و فقط بدنبال عمران،آبادی و زیرساخت نباشیم،بلکه باید پیگیر بحث‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نیز باشیم.

وی افزود:من هر جا که بوده‌ام سعی کردم پشتیبان دانشگاه و مخصوصا آموزش و پرورش باشم.چرا که اعتقاد راسخی نسبت به این عزیزان دارم.

پور عیسی بیان داشت:معتقد هستم اگر در این بخش سرمایه‌گزاری انجام شود خیلی زود به نتایج اثربخش خواهیم رسید و این نتایج از کیفیت و ارزش افزوده بیشتری برخوردار خواهند بود.

بسیاری از نظریه پردازها عقیده دارند که در بخش آموزش،توانمندسازی بحث پژوهش و یادگیری نوع نگاه به تربیت بسیار موثر است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،خطاب به دانشجویان ایراد نمود: نگاه و دیدگاه شما دانشجویان با توجه به اینکه در آینده،در محیط‌های آموزشی و پژوهشی قرار خواهید گرفت، باید بسیار زیبا و اثربخش باشد. شما از هم‌اکنون این توانایی را دارید که فردای خود را در یک دنیای جدید  و نو تصور کنید.

وی تصریح کرد: تصور من این است که نوع باورهایمان به نسل جوان، مباحث آموزش و یادگیری باید دگرگون شود و باید کاری کنیم که پتانسیل جوانان از بین نرود و توانایی های آنان را بهتر و بیشتر بشناسیم.

پورعیسی اظهار داشت:باید تلاش کنیم نگرش ها به گونه‌ای تغییر کند که بتوانیم برای نسل جوان در همه زمینه‌ها سرمایه‌گذاری لازم را انجام دهیم.