دوشنبه     31/شهریور/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 318

مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر با حضور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی انجام شد.

 

image 2019 12 17 8 58 44 17 LV9

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛صبح امروز مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه فرهنگیان (واحد برادران) بیرجند با حضور مجید پور عیسی رییس سازمان و مهدیزاده رییس دانشگاه در محل سالن اجتماعات پردیس شهید باهنر آن دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای مراسم مهدیزاده رییس دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر بیرجند ضمن عرض خیرمقدم و تبریک هفته پژوهش از مجید پورعیسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، به خاطر همکاری همه جانبه و حضور در این مراسم و ارزش نهادن به جایگاه پژوهشگران استان تقدیرکرد و در ادامه افزود:بحث پژوهش یکی از مهم‌ترین مباحثی است که در سازمانهای آموزشی و پژوهشی نیازمند توجه بیشتر می‌باشد و اگر قرار باشد در کشور به یک حدی از مطلوبیت و آبادانی برسیم باید نگاه توسعه‌ای داشته باشیم،هیچ توسعه‌ای اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه ما پژوهش را به عنوان مبنای کار خود قرار بدهیم.

در ادامه مجید پور عیسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی،گفت: حضور در این محیط‌ها و مراسم ها به ما می آموزد که در حوزه‌ی کاری،مدیریتی،برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری باید همه جوانب را در نظر داشته باشیم و فقط بدنبال عمران،آبادی و زیرساخت نباشیم،بلکه باید پیگیر بحث‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نیز باشیم.

وی افزود:من هر جا که بوده‌ام سعی کردم پشتیبان دانشگاه و مخصوصا آموزش و پرورش باشم.چرا که اعتقاد راسخی نسبت به این عزیزان دارم.

پور عیسی بیان داشت:معتقد هستم اگر در این بخش سرمایه‌گزاری انجام شود خیلی زود به نتایج اثربخش خواهیم رسید و این نتایج از کیفیت و ارزش افزوده بیشتری برخوردار خواهند بود.

بسیاری از نظریه پردازها عقیده دارند که در بخش آموزش،توانمندسازی بحث پژوهش و یادگیری نوع نگاه به تربیت بسیار موثر است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،خطاب به دانشجویان ایراد نمود: نگاه و دیدگاه شما دانشجویان با توجه به اینکه در آینده،در محیط‌های آموزشی و پژوهشی قرار خواهید گرفت، باید بسیار زیبا و اثربخش باشد. شما از هم‌اکنون این توانایی را دارید که فردای خود را در یک دنیای جدید  و نو تصور کنید.

وی تصریح کرد: تصور من این است که نوع باورهایمان به نسل جوان، مباحث آموزش و یادگیری باید دگرگون شود و باید کاری کنیم که پتانسیل جوانان از بین نرود و توانایی های آنان را بهتر و بیشتر بشناسیم.

پورعیسی اظهار داشت:باید تلاش کنیم نگرش ها به گونه‌ای تغییر کند که بتوانیم برای نسل جوان در همه زمینه‌ها سرمایه‌گذاری لازم را انجام دهیم.

در ادامه این مراسم از پژوهش‌گران برتر دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی تقدیر شد.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم مجید پورعیسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از بخش‌های آموزشی و خوابگاهی پردیس شهید باهنر بیرجند بازدید کرد.

 

image 2019 12 17 8 58 40 583 WS1

image 2019 12 17 8 58 37 243 4I0

image 2019 12 17 8 58 37 818 DLG