چهارشنبه     02/مهر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 300

 رییس سازمان در کمیته راهبری مسکن محرومین استان حضور یافت.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛شامگاه پنج شنبه 22 آذر 98 کمیته راهبری مسکن محرومین استان به ریاست محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی و باحضور مجید پور عیسی رییس سازمان و دیگر مدیران ذیربط تشکیل جلسه داد.

 

463504087 309578

"مجید پورعیسی رییس سازمان"در کمیته راهبری مسکن محرومین استان با تاکید بر رعایت موارد فنی در احداث واحدها افزود: موضوع نظارت فنی بر ساخت و ساز واحدهای مذکور باید به صورت جدی پیگیری و مد نظر دستگاههای متولی این امر قرار گیرد.

وی تصریح کرد: در اجرای پروژه های مورد نظر کیفیت ساخت واحدها باید اولویت اصلی دستگاههای مجری باشد.

استاندار خراسان جنوبی درکمیته راهبری مسکن محرومین،مهمترین نتیجه این طرح را اشتغالزایی و ماندگاری جمعیت در روستاها خواند و گفت: هدف از اجرای طرح مسکن محرومین، محرمیت زدایی از مناطق کمتر برخوردار، خانه دار شدن افراد فاقد مسکن، تثبیت جمعیت در روستاها و مناطق مرزی، مدیریت مهاجرت معکوس در روستاها،مقاوم سازی مسکن در روستاها و اشتغالزایی است.  

شایان ذکر است:اعضای حاضر در کمیته راهبری مسکن محرومین، ضمن تشریح وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه های در اختیار، در رابطه با موانع موجود بحث و تبادل نظر انجام گرفت. 

و همچنین برای تکمیل فاز اول این پروژه تا سفر قریب الوقوع محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان، اعلام آمادگی نمودند.

464138381 313588