سه شنبه     01/بهمن/1398 
دسته: اخبار
بازدید: 115

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛رییس سازمان در جلسه هم اندیشی، در خصوص راهکارهای درآمدزایی شهرداریها اظهار داشت:

 

0

 

مجید پورعیسی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی، هدف از برگزاری این جلسات را هم اندیشی در خصوص ارایه راهکارهایی علمی، کارآمد، بومی وپایدار بمنظور درآمدزایی هر چه بیشتر شهرداریها عنوان کرد و افزود: تلاشم میکنیم تا از این طریق و در راستای رشد درآمدهای فعلی شاهد رشد اقتصادی ، شکوفایی شهرها ، استان وکشورمان باشیم و به این طریق آسایش بیشتری فراهم آوریم.

وی همچنین بر استفاده از ظرفیت نخبگان استان در توسعه شهری و همچنین بر هم افزایی و تعامل بین دستگاه های اجرایی مرتبط و فراهم نمودن الزامات مورد نیاز برای توسعه شهرها تاکید کرد.

پور عیسی با اشاره به تدوین سند راهبردی شهرداری ها ، بر انطباق سند با مطالعات آمایش استان به عنوان اسناد بالادستی و استفاده از ظرفیت کمیته های برنامه ریزی شهرستانها در تدوین برنامه مذکور اشاره کرد.

رییس سازمان اظهار داشت: سازمان همیاری شهرداریها باید در کنار و همراه شهرداریها باشد و هم پیوندی بین آنها ایجاد کند. وی تاکید کرد باید مباحث مطروحه از طرف شهرداریها به صورت الگویی انجام شود تا نتایج بهتری حاصل شود.

پورعیسی متذکر شد: رصد و توسعه استان جزء ماموریت ها و رسالت سازمان مدیریت و برنامه ریزی است و در این راستا در جهت رشد و توسعه همه جانبه استان از تمام توان خود استفاده خواهیم کرد.