شنبه     28/دی/1398 
دسته: اخبار
بازدید: 102

جلسه ای پیرامون تدوین برنامه های عملیاتی ارتقاء ایمنی استان برگزارشد.

با حضور مجید پور عیسی رییس سازمان جلسه ی تدوین برنامه های عملیاتی ارتقاء ایمنی استان برگزار شد.

 

IMG 20191203 WA0010

 

شرح مختصر:

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ در اجرای بند دوم صورتجلسه شورای راهبردی مبنی بر تدوین برنامه های عملیاتی ارتقاء ایمنی استان جلسه ای با حضور مجید پور عیسی رییس سازمان و دیگر اعضا در محل سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان جنوبی به شرح ذیل تشکیل گردید .

در ابتدا دبیرکمیته اجرایی کمیسیون مدیریت حمل و نقل و سوانح جاده ای استان ضمن تشکر از اهتمام ویژه اعضاء ، بر ضرورت بهره گیری از فرصت توجه ویژه استاندار  خراسان جنوبی و فرمانداران به مقوله ایمنی توسط تمام اعضاء تاکید و به ارائه رئوس برنامه پیشنهادی ارتقاء ایمنی راههای استان پرداخت.

در ادامه پور عیسی رییس سازمان ضمن اشاره به اسناد بالا دستی و مصوبات قانونی بر ارائه نیاز ضروری تمام دستگاههای دخیل در موضوع و احصاء و برآورد و تقسیم کار در این زمینه تاکید نمود تا بصورت یک برنامه منسجم با اولویت منابع ملی اقدامات لازم انجام گیرد و پروژه های اولویت دار مشابه طرح های باند دوم تا مرحله تخصیص ویژه اعتبارات پیگیری شوند.

در ادامه مدیر کل  دفتر فنی استانداری بر ضرورت کار تیمی و هماهنگی و هم افزایی در حوزه درون شهری و برون شهری پرداختند و پس از استماع گزارش اعضاء مراتب به شرح ذیل مورد تایید قرار گرفت.