دوشنبه     28/بهمن/1398 
دسته: اخبار
بازدید: 165

464015127 286303

موضوع: شورای اداری اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی

شرح مباحث:

شورای اداری اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی با حضور مجید پور عیسی رییس سازمان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ مجید پورعیسی رئیس سازمان در این جلسه اظهار داشت: گوش دادن به مشکلات دستگاه‌های اجرایی و ارائه راهکار برای آنها وظیفه ماست.

وی افزود سیاست ما در سازمان مدیریت و برنامه ریزی این است که رسیدن دستگاه‌ها به اهدافشان را تسهیل کنیم به عنوان مثال دستگاهی همانند بهزیستی اهداف و شاخص هایی دارد که بر اساس برنامه ششم و یا برنامه بودجه سنواتی می بایست به آن برسد چه در حوزه عمران و چه در حوزه وظایف تخصصی و ماهم در رسیدن این سازمان به اهدافش کمک خواهیم کرد.

رییس سازمان  همچنین در ادامه افزود یکی از توصیه های ما به  نیروهای مجموعه سازمان مدیریت هم شناخت دقیق و کامل دستگاه‌ها، اهداف، وظایف و شاخص های آنها بوده است تا بتوانیم همراهی خوبی با آنها داشته باشیم.

پور عیسی در ادامه گفت : هرچند مشکلاتی همچون کامل نبودن چارت تشکیلاتی و نیروی انسانی کمبود اماکن، کمبود وسایل نقلیه و... در استان وجود دارد که قطعاً در زمینه برطرف کردن آنها تمام سعی مان را خواهیم کرد.

مجید پور عیسی رییس سازمان  در این مراسم در زمینه تامین اعتبارات تملکی برای ساخت و تجهیز مراکز در برخی شهرستان‌ها قول مساعد داد.

گفتنی است رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان خراسان جنوبی همچنین راهکارهایی برای اختصاص برخی اعتبارات مانند اعتبارات درمان مددجویان  ارائه نمود.

463509894 256152

464013338 287639