پنج شنبه     26/تیر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 290

image 2019 11 9 10 14 10 156 Swm

موضوع: بازدید استاندار خراسان جنوبی به همراه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی  استان از پروژه‌های عمرانی شهر بیرجند در بخش فرهنگی

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ محمدصادق معتمدیان روز شنبه به همراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار ، شهردار بیرجند و جمعی از مسئولان استانی از پروژه‌های عمرانی شهر بیرجند در بخش فرهنگی بازدید کرد.

شرح مختصر:

صبح امروز استاندار خراسان جنوبی به همراه مجید پور عیسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از روند احداث ساختمان آمفی تئاتر علامه فرزان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بازدید بعمل آورد و در حاشیه این بازدید دستورات لازم جهت تسریع در ساخت و تکمیل این پروژه فرهنگی صادر کرد .

سالن علامه فرزان در 20 بهمن 96 دچار آتش سوزی شد.

بعد از حادثه آتش سوزی سالن علامه فرزان عملیات ساخت این سالن اواخر سال ۹۶ آغاز شد که هم اکنون۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

ناصر نبی‌زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی در حاشیه این بازدید گفت : پارسال ۲ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه در نظر گرفته شد که یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان آن تخصیص پیدا کرد.

وی گفت: در سفر دکتر نوبخت به استان یک میلیارد تومان اعتبار برای پروژه در نظر گرفته شد که اخیرا تخصیص یافته و در صورت تکمیل پروژه وزارتخانه قول تجهیز آن را داده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اظهار داشت: ظرفیت قبلی سالن ۳۸۰ صندلی بود که اکنون به ۶۰۰ صندلی افزایش یافته و سن گردان و پلاتو از دیگر ویژگی‌های سالن علامه فرزان است.

وی با بیان اینکه پنج میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این ساختمان نیاز است افزود: پروژه اکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در صورت تخصیص اعتبار پیش بینی می‌شود سال ۱۴۰۰ به اتمام برسد.