پنج شنبه     19/تیر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 283

IMG 6122

موضوع: سالن اسکوواش بیرجند

شرح مختصر :

جلسه ای با حضور مجید پور عیسی رییس سازمان، عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان، نمایندگان فرمانداری شهرستان قاینات وچند تن از پیمانکاران  پروژه های عمرانی اداره کل ورزش و جوانان استان در محل دفتر کار رییس سازمان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ جلسه مذکور با محوریت رفع مشکلات جذب اعتبارات و به بهره برداری رساندن پروژه  سالن ورزشی  اسکوواش بیرجند  و آماده سازی آن برای برگزاری مسابقات بین المللی اسکواش که در پایان سالن جاری در بیرجند برگزار خواهد شد ، تشکیل گردید .

ابتدا عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان استان از وضعیت پروژه مذکور توضیحاتی ارائه داد . وی با بیان این مطلب که اسفند ماه سال جاری  بیرجند باید میزبان مسابقات اسکوواش  بین المللی باشد  افزود اتمام و بهره برداری از سالن اسکوواش بسیار ضروری و حائز اهمیت برای استان میباشد.

سپس در ادامه مهنیا پیمانکار سالن اسکوواش گزارش مختصری از روند پیشرفت کار ارائه داد و افزود به دلیل تغییر  و نوسانات قیمت در بازار با کمبود اعتبار روبه رو شده ایم.

پور عیسی رییس سازمان مدیرت و برنامه ریزی خراسان جنوبی در پاسخ به حل این مشکل  اظهار داشت با توجه به اینکه میزبان مسابقات کشوری خواهیم بود و این رویداد میتواند در شناساندن توانمندی و پتانسیل استان نقش مهمی داشته باشد باید سیاست گذاری لازم انجام و طبق برنامه ریزی انجام شده پیش رفت.

رییس سازمان تاکید کرد باید پروژه ها در زمان مقرر به اتمام و بهره برداری برسند.

در حاشیه نیز مشکلات پروژه های استخر ورزشی قائن، سالن چند منظوره شمال شهر و خانه جوان بیرجند مطرح شد.

مصوبات:

در این جلسه موارد ذیل بنا بر پیشنهاد رییس سازمان مصوب شد:

IMG 6126

IMG 6119