سه شنبه     06/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 259

IMG 6040

موضوع: حل مشکلات بوم گردی های استان

شرح مختصر دیدار:

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ پیرو بررسی مشکلات بوم گردی های استان نشست صمیمانه ای با حضور پور عیسی رییس سازمان و عربی معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری د رمحل دفتر کار رییس سازمان  برگزار شد.

د راین نشست صمیمانه که طاهریان مدیر اقامتگاه بوم گردی هریوند نیز حضور داشت پاره ای از مشکلات و نیاز های بوم گردی های استان مطرح شد.

عربی معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با ذکر این نکته که جلسات متعددی در این رابطه برگزار شده اما همچنان مشکلات پابرجا هستند از رییس سازمان خواست تا با همکاری سازمان بتوانند مشکلات بوم گردی ها را مرتفع کنند .

وی از جمله  مشکلات موجود را در بحث تسهیلات ، آبرسانی و زیرساختها عنوان کرد.

پور عیسی رییس سازمان  ضمن بیان این نکته که سازمان آمادگی همکاری لازم در مباحث گردشگری را دارد، از  فاطمی نماینده سازمان خواست تا جهت  حل مشکلات موجود جلساتی را با دستگاههای مرتبط برنامه ریزی و نتیجه اطلاع رسانی شود.

وی تاکید کرد رفع موانع موجود و ایجاد زیرساخت مناسب از جمله الزامات میباشد.

پیشنهادات:

وی پیشنهاد کرد : با بانکهای مرتبط و صندوق های کار آفرین ارتباط موثربرقرار شود تا بتوان از آن طریق تسهیلات لازم را برا ی حل مشکلات اعتباری و هزینه ای بوم گردی ها کسب کرد.