IMG 6015

موضوع: اهدا لوح تقدیر به رییس سازمان

شرح دیدار:

از طرف  عیسی کلانتری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و مشاور اول رییس جمهور در امور آب، کشاورزی و محیط زیست کشور لوح تقدیر به مجید پور عیسی، رییس سازمان اهدا شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ امروز یکشنبه 21 مهر98،  اکبری مدیر کل فعلی به همراه آرامنش مدیرکل سابق  اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی طی یک نشست صمیمی با مجید پور عیسی رییس سازمان دیدار و گفت و گو کردند.

اکبری مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی به نیابت از عیسی کلانتری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست  کشور ، لوح تقدیر به مجید پور عیسی رییس سازمان اهدا  و از خدمات و فعالیت های شایسته وی در حوزه محیط زیست در سطح خراسان جنوبی تقدیر و تشکر کرد.

در حاشیه این دیدار صمیمی  مباحثی پیرو حمایت از یوز پلنگ ایرانی مطرح شد و در راستای حفظ این گونه جانوری ارزشمند پیشنهاداتی از سوی رییس سازمان مطرح  شد از جمله:

  • اداره کل محیط زیست با استانهایی که قلمرو یوز پلنگ هستند ارتباط بیشتری برقرار کرده و زمینه برگزاری یک همایش با موضوعیت یوز پلنگ ایرانی را فراهم کند.
  • وی افزود: این تعاملات و ارتباطات زمینه ساز فعالیت های مشترک بعدی خواهد شد و از سوی دیگر میتوان از تجربیات دیگر استانها نیز استفاده کرد.

وی تاکید کرد سازمان نهایت همکاری را خواهد داشت.

گفتنی است  یوزپلنگ‌ها را در ایران می‌توان در مناطق کویری پیدا کرد که شامل قسمتهایی از استان‌های سمنان، یزد، خراسان شمالی، رضوی وجنوبی، کرمان وتهران می‌شود.

IMG 6018

IMG 6011