دوشنبه     31/شهریور/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 383

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از رییس سازمان قدردانی کرد.

IMG 5715

موضوع:پیگیری مباحث اعتباری تماشاخانه و مجتمع فرهنگی هنری شهر قائن

دستگاه متولی:اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

شرح مختصر دیدار:

 یکشنبه 14 مهر 98 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و رییس شورای شهر استان و همراهان با رییس سازمان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و بنامه ریزی استان؛این دیدار در راستای رفع مشکل و تسریع در روند احداث مجتمع فرهنگی هنری بوذر جمهر قاین و تماشاخانه این شهر صورت پذیرفت.

نبی زاده، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در آغاز از رئیس , معاون و کارشناس مربوطه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به دلیل تاکید و پیگیری‌هایی که برای راه‌اندازی هنرستان هنرهای زیبا  انجام داده بودند، تشکر  و قدردانی کرد.

نبی زاده ضمن بیان این مطلب که تماشاخانه 65 در صد و مجتمع در قالب 3 فاز حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی تا کنون داشته، گزارش کاملی از روند و پیشرفت کار و مقدار اعتبار مورد نیاز جهت تسریع در روند ادامه ارائه داد.

وی مشکل اصلی توقف پروژ ها را کمبود و نحوه توضیع اعتبار عنوان کرد.

قرایی نیز در ادامه  ضمن تشکر از حسن نظر و همکاری رییس سازمان افزود شهر قاین در جهت رفع نیازهای هنرمندان به تماشاخانه و مجتمع فرهنگی هنری نیاز مبرم دارد.

پور عیسی رییس سازمان ضمن تاکید بر ایجاد و توسعه فضاهای هنری در استان و تاثیر مثبت آن بر جامعه ، خواستار پیگیری بحث اعتبارات این دو پروژه از معاونت امور هماهنگی برنامه و بودجه سازمان   شد.

همچنین وی رهنمودهای لازم  در جهت رفع این مشکل را ارائه نمود.

پیشنهادات:

رییس سازمان با تاکید برتقسیم عادلانه امکانات در استان پیشنهاد کرد:

با توجه به راه اندازی هنرستان هنر های زیبای بیرجند و پتانسیل ها و استعدادهای موجود در شهرستان قائن هنرستان هنرهای زیبای قائن نیز تاسیس و راه اندازی شود.

در حاشیه این دیدار نبی زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از جهانشاهی معاون برنامه و بودجه و عالمی کارشناس بودجه سازمان به جهت مساعدت و همکاری در پیگیری امور هنرستان هنرهای زیبا تقدیر کرد.

نتیجه:

IMG 5721IMG 5725

IMG 5730