پنج شنبه     26/تیر/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 277

 نخستین مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه‌ای کشور با عنوان «رسانه یاران خراسان جنوبی» 3 مهر 98 با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ، مجید پورعیسی رییس سازمان و  جمعی از مسئولان استان در بیرجند افتتاح شد.

نخستین مرکز نیکوکاری اصحاب رسانه کشور در بیرجند افتتاح شد

موضوع: افتتاح نخستین مرکز نیکوکاری رسانه‌های کشور در بیرجند

مهمان ستادی:سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره) کشور

شرح مراسم:

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره) کشور که به منظور بازدید از خانواده‌های تحت حمایت و بررسی وضعیت خدمات‌رسانی به مددجویان کمیته امداد به استان خراسان جنوبی سفر کرده است، وی در نخستین روز از سفر خود به استان نخستین مرکز نیکوکاری رسانه‌های کشور را در بیرجند افتتاح کرد.

رئیس کمیته امداد در مراسم افتتاح نخستین مرکز اصحاب رسانه کشور با نام «رسانه یاران» گفت: فلسفه راه‌اندازی مراکز نیکوکاری را کمک به نیازمندان با محوریت مساجد عنوان کرد و افزود: مرکز نیکوکاری اصحاب رسانه خراسان جنوبی به عنوان نخستین مرکز در سطح کشور راه‌اندازی شده است و امیدواریم شاهد گسترش این امر خیر در تمامی رسانه‌های کشور باشیم.

رئیس کمیته امداد افزود: مسئولان باید همواره رفع مشکلات محرومان و نیازمندان را در سرلوحه کار خود قرار دهند و نقش اصحاب رسانه در پیگیری مشکلات نیازمندان بسیار تاثیرگذار است.

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور مسئولان استانی، اولین کارت امدادیاری اصحاب رسانه به نام سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد صادر شد.

156652829