IMG 20190826 WA0003

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ؛ امروز ۳ شهریور، در اولین همایش ملی عناب، با حضور استاندار خراسان جنوبی، رییس جهاددانشگاهی کشور ، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی  و سایر مسئولان استانی،  در سالن ذوالفقار سازمان، از تمبر عناب رونمایی شد.

گفتنی است مجید پورعیسی رییس سازمان و چند تن از مسئولان ارشد استان  تمبر را امضا نمودند.

امضا

تقدیر از سه برگزیده جشنواره عکس عناب، تجلیل از حامیان این همایش و رونمایی از سایت تجارت الکترونیک( بیرناب) که فروش محصولات استراتژیک از طریق آن انجام خواهد گرفت، از دیگر برنامه‌های این همایش بود.

از کتاب عناب( از کاشت تا فرآوری) که به همت پژوهشگران مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان تالیف شده است و از شکلات عناب که اختراع پژوهشگر و مدیر مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان است، با حضور مسئولان رونمایی شد.

۹۳ مقاله به دبیرخانه این همایش از سراسر کشور ارسال شده که از این تعداد ۶۱ مقاله پذیرش شده است و در نهایت همچنین از ۸ مقاله برگزیده رسیده به دبیرخانه این همایش تقدیر شد.

0

IMG 4931

در حاشیه این همایش، نمایشگاه ایده‌های فناورانه که متشکل از فرآورده‌های عناب و دست سازه‌های این محصول استراتژیک بود که در سالن شهید بهشتی سازمان مدیریت و برنامه ریزی ‌در معرض نمایش گذاشته شد.

قابل ذکر است سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی یکی از حامیان برگزاری این همایش بوده است.

IMG 5102

 

IMG 5126

IMG 5127